Myles Kennedy: Slash pracuje nad nową płytą!

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g screen: youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g

Slash o trudnych nagraniach nowej płyty: przechodziliśmy COVID-19

2021-11-03 12:05

Nowa płyta Slasha jest wyczekiwana przez fanów, jednak pandemia nie pomogła w realizacji albumu i jak przyznaje sam gitarzysta, wszyscy przechodzili COVID-19. Co jeszcze stanęło na przeszkodzie zespołowi?

Nowa płyta Slasha budzi wiele emocji, a z każdym kolejnym wywiadem, ujawniane są kolejne szczegóły krążka, który wkrótce trafi w ręce fanów. Jak się okazuje, droga do wydania albumu była bardzo trudna i nie obeszło się bez zatrzymania prac przez COVID-19. Więcej na ten temat zdradził Slash.

Co tam w środku gra - Metallica

Slash o trudnych nagraniach nowej płyty: przechodziliśmy COVID-19

Podczas wywiadu w w Radiu Regenbogen, Slash powiedział:

Najzabawniejszą historią związaną z tą płytą była historia z COVID, ponieważ pojechaliśmy do Nashville autobusem turystycznym, żeby się zabezpieczyć – aby tam dotrzeć i nie podróżować komercyjnie. Na miejscu nagraliśmy całą płytę, a zaraz później dostałem telefon od Mylesa, który był w studiu. Właśnie miałem robić overduby. Powiedział: „Stary, mam pozytywny wynik testu”. Potem dwóch innych chłopaków również uzyskało taki wynik, więc wszyscy musieli pójść na kwarantannę. A wciąż musieliśmy nagrać perkusję i dodatkowe wokale, więc utknęliśmy w martwym punkcie. Zmiksowaliśmy to co mieliśmy, a było tego sporo. Później nagraliśmy te wokalne w domu, w którym wszyscy byliśmy poddani kwarantannie. W końcu stan chłopaków się poprawił. Żeby tego było mało… sam otrzymałem pozytywny wynik testu. I też musiałem poddać się kwarantannie. Ale ponieważ byłem zaszczepiony, izolacja trwała tylko kilka dni. Gdy mogłem wyjść, nagraliśmy perkusję, zmiksowaliśmy [resztę] płyty i pojechaliśmy do domu.

Płyta Slasha, Mylesa Kennedy’ego oraz The Conspirators, której tytuł to '4' będzie miała swoją premierę w połowie lutego 2022 roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu