Sick Saints

i

Autor: Materiały prasowe

muzyczne nowości

Sick Saints jakich jeszcze nie znacie… Posłuchaj zapowiedzi nowej płyty już teraz!

2024-06-21 18:06

Sick Saints zawsze zaskakują, i tym razem również nie zawiodą. Grupa przygotowała po raz pierwszy w swojej karierze, teledysk w całości fabularny! I jak to mają w swoim stylu - przeszli samych siebie.

"Into the Pile" to kolejny premierowy utwór od #brutalglamowej formacji SiCK SAINTS zapowiadający najnowszy krążek, który ukaże się jesienią tego roku.

21 czerwca to nie tylko koniec szkoły, ale również premiera teledysku oraz utworu we wszystkich serwisach streamingowych.

Mrok, tajemnica, pościg pod osłoną nocy i tajemniczego lasu, czarownica, sygnet, stos, intryga - to wszystko znajdziesz w "Into the Pile". Nie zabraknie również wszechobecnego ognia, który towarzyszy SICK SAINTS od samego początku - czy to na scenie, czy też w obrazku…

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

Sam utwór to kontynuacja stylu #brutalglam, czyli unikalnego brzmienia i wizerunku kreowanego przez SICK SAINTS. Szybki, bezkompromisowy, z riffem który zostanie w Twojej głowie na długo, okraszony szybką lecz melodyjną solówką, z sekcją rytmiczną która sprawi że nogą wybijał rytm będziesz mimowolnie, a to wszystko z wielowarstwowymi wokalami, jakich nie usłyszysz zbyt często…#brutalglam

"Into the Pile" to utwór którego nie możesz przegapić. 

Sick Saints to:

  • The Snake - wokal
  • Sick M - bass
  • St Tommy - perkusja
  • Mighty Mike - gitary

Oto najlepsze riffy Black Sabbath według Tony'ego Iommi:

Listen on Spreaker.