Sharon Osbourne otwarcie o Nikki Sixx: To dupek. Poszło o film The Dirt

i

Autor: David Buchan/Shutterstock/Rex Features/East News/Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER Sharon Osbourne ostro o muzyku Motley Crue

Sharon Osbourne otwarcie o muzyku Mötley Crüe: "To du*ek". Nikki Sixx odpowiedział!

2023-10-19 13:42

Sharon Osbourne już dawno zasłynęła jako osoba, która nie boi się otwarcie mówić tego, co myśli i co sądzi na temat danej osoby. Żona Ozzy'ego twardą ręką dba o jego interesy i dobre imię, dlatego też w najnowszym odcinku podcastu szalonej rodzinki dość ostro wypowiedziała się na temat członka grupy Mötley Crüe! Ten zdecydował się jej odpowiedzieć!

Kilka tygodni temu po latach przerwy rodzina Osbourne'ów wznowiła swój podcast, a dzięki temu do wiadomości publicznej co i rusz trafiają nowe, ciekawe wieści na temat tego, co tam dzieje się w szalonej familii! To dzięki temu projektowi dowiedzieliśmy się nieco nowych rzeczy na temat stanu zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a. Muzyk przeszedł już, jak zapowiada, ostatnią operację, nie zmaga się już z codziennym bólem i powoli wraca do formy, by, jak sam mówi, za rok stanąć na scenie, Wieści o zdrowiu artysty to nie wszystko, bywa, że w podcaście robi się kontrowersyjnie!

Muzyka rockowa lat 80-tych - zagranica. Albumy, które dziś są legendarne

Sharon Osbourne ostro o muzyku Mötley Crüe!

W najnowszym epizodzie rodzina poruszyła temat filmu biograficznego o zespole Mötley Crüe. The Dirt pojawia się też postać Ozzy'ego, który w latach 80. wziął grupę pod swoje skrzydła i zaprosił ją na trasę, promującą Bark at the Moon. W produkcji pojawia się scena, w której totalnie naćpany "Książę Ciemności" idzie za ciosem i wciąga nosem... rząd mrówek!

Sharon Osbourne nawet nie starała się kryć w podcaście swojej niechęci do zespołu i powiedziała, że zawsze starała się trzymać od jej członków z daleka. Żona muzyka wprost wyraziła oburzenie tym, że taka scena trafiła do filmu, a tym bardziej, że została wykorzystana do jego promocji jeszcze przed oficjalną premierą. Sharon zaznaczyła, że nie wie, czy rzeczywiście coś takiego się zdarzyło, choć Ozzy jest zdania, że tak było naprawdę. Jack dodał, że taki a nie inny dobór materiału promocyjnego jest najlepszym dowodem na to, że Osbourne jest większy i bardziej uznany od Mötley Crüe. Artysta czuł się wyraźnie mało komfortowo i poprosił rodzinę, by już zakończyć ten temat, Sharon zdążyła jednak jeszcze określić Nikkiego Sixxa ciepło jako "dupka" i wciąż upierała się przy swoim, nawet, gdy Ozzy zaprzeczył jej słowom.

Wiem tylko, że myślę, że to podkręciło atmosferę wokół ich filmu. Chcę wiedzieć dlaczego, skoro już jesteśmy przy temacie, dlaczego reklamując swój film w serwisie Netflix, pojawia się zdjęcie faceta naśladującego Ozzy'ego. Dlaczego kampania reklamowa nie przedstawia obrazu Mötley Crüe - mówi Sharon w podcaście.

Nikki Sixx odpowiedział Sharon Osbourne!

Jak można się było tego spodziewać, muzyk nie puścił tego wszystkiego płazem i zdecydował się odpowiedzieć Sharon. Nikki złapał więc za swoje konto na portalu X i udostępnił na nim jeden z wpisów, krytykujących wygląd żony Ozzy'ego po operacjach plastycznych. Dołączył także własne uwagi, pisząc, że dawniej oni reszta zespołu darzyli Sharon miłością i szacunkiem (wyraźnie w czasie przeszłym) i że on sam starał się jak mógł i usuwał obraźliwe wobec niej komentarze o zabarwieniu transfobicznym. Dobrodusznie Sixx zaapelował, by jednak nie pisać tego typu rzeczy na temat kobiety, a przez to też nie nieść dalej tego, co ona sama wyraziła w podcaście na temat Mötley Crüe.