Sharon Osborune o stanie Ozzy'ego: musi przejść poważną operację

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=dBF78tA443A

Sharon Osborune o stanie Ozzy'ego: musi przejść poważną operację

2021-09-16 10:03

Ostatnie miesiące były ciężkie dla Ozzy'ego i wygląda na to, że nadal nie jest łatwo. Sharon Osbourne zdradziła niedawno, że nadal z jej mężem nie jest dobrze, a teraz czeka go poważna operacja.

Ostatnie miesiące były bardzo ciężkie dla Ozzy'ego Osbourne'a, mimo świetnie przyjętej płyty, wokalista mocno podupadł na zdrowiu i zmuszony był odwołać koncerty i wszystkie inne plany. Okazuje się, że u Ozzy'ego nadal nie jest dobrze, o czym szerzej poinformowała Sharon Osbourne.

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Stan zdrowia Ozzy'ego nie jest dobry. O szczegółach opowiedziała Sharon Osbourne

W wywiadzie dla 'DailyMailTV', Sharon ujawniła, że Ozzy zmaga się problemami z kręgosłupem i będzie musiał przejść poważny zabieg ortopedyczny. To właśnie przez problemy z kręgosłupem, Ozzy nie mógł wrócić w pełni do sił i na scenę. Jak powiedziała Sharon:

To, co najbardziej mnie ekscytuje, to powrót mojego męża na scenę. Modlę się, żeby w końcu do tego doszło. (...) Cała ta sytuacja łamie mi serce. On bardzo chce wrócić na trasę. Tęskni za przyjaciółmi, muzykami. To jego partnerzy. Tęskni za tamtym życiem. Jeśli chodzi o chorobę Parkinsona, to wszystko jest w porządku. On czuje się dobrze. Ma ją pod kontrolą.

Ozzy ma w planach zagrać trasę z Judas Priest, która została odwołana przez pandemie. Dodatkowo, w planach jest kolejna płyta wokalisty.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?