Serj Tankian szanuje Johna Dolmayana, ale... W czym nie zgadzają się artyści?

i

Autor: screen: https://youtu.be/9VvmixeowNI

Serj Tankian zaraził się COVID-19? System Of A Down przerwali trasę koncertową

2021-10-22 9:35

System Of A Down wystartowali w październiku z małą trasą koncertową, która była pierwszym spotkaniem z fanami po dwóch latach. Niestety, po trzech zagranych koncertach, grupa jest zmuszona przerwać występy. Jak podano w oficjalnym oświadczeniu, Serj Tankian ma objawy COVID-19.

System Of A Down cieszyli się na trasę koncertową po USA, ponieważ było to ich pierwszy spotkanie z fanami i to po dwóch latach! Po trzech świetnie przyjętych koncertach, zespół został zmuszony przerwać trasę! Powodem zły stan zdrowia u Serj'a Tankiana, który podejrzewa, że zakaził się COVID-19 Jak obecnie czuje się wokalista SOAD?

Co tam w środku gra? System Of A Down

Serj Tankian ma COVID-19! Trasa SOAD została przerwana, wydano też specjalne oświadczenie

Jak czytamy na social mediach Serj'a Tankiana:

Po 3 naprawdę fajnych występach wróciłem do LA z objawami grypopodobnymi. Jestem zszokowany, że może to być nawet Covid, ponieważ jestem nie tylko zaszczepiony, ale także niesamowicie ostrożny. Tak mi przykro, że muszę jeszcze raz przesunąć te daty, szczególnie tym, którzy poświęcili się, aby być tutaj. Koncertowanie nie jest czymś, co zamierzam kontynuować, więc te kilka koncertów było dla mnie całym światem. Dziękuję za miłość i zrozumienie.

Pokój

Serj

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)