Serj Tankian mówi o nietypowej reakcji fanów na jego widok: Wake Up!

i

Autor: Screen z Instagrama/serjtankian Nietypowe zachowanie fanów muzyka

Serj Tankian mówi o nietypowej reakcji fanów na jego widok: "Wake Up!"

2022-10-10 16:22

Serj Tankian przygotowuje się do premiery swojego najnowszego muzycznego wydawnictwa, pracując równocześnie nad swoją książkową biografią. Choć muzyk nie komponuje obecnie w ramach działalności zespołu System of a Down, to muzyka grupy wciąż jest obecna w jego życiu - i to nie zawsze w sposób, w jaki on sam by sobie tego życzył.

Już 21 października ukaże się najnowszy minialbum Serja Tankiana. Muzyk znany przede wszystkim z działalności w zespole System of a Down, od lat prowadzący jednak, z dużym powodzeniem, karierę solową, zaprezentuje EP-kę, na którą trafi pięć utworów - do tej pory poznaliśmy trzy: Pop Imperialism, The Race i I Spoke Up. To jednak nie wszystko! Artysta zdradził, że pracuje także nad swoją książkową biografią, mówiąc przy tym, że nie będzie to typowa pozycja tego rodzaju, gdyż będzie łączyć w sobie elementy takich gatunków literackich jak biografia i... książka filozoficzna. Niestety, na chwilę obecną nie wiadomo nic więcej na temat tej pozycji - Serj nie określił na jakim etapie prac się znajduje i kiedy możemy spodziewać się premiery.

Serj Tankian o nietypowym zachowaniu fanów na jego widok

Choć artysta nagrał swój ostatni album z System of a Down przeszło siedemnaście lat temu, to muzyka tej grupy wciąż jest ważną częścią jego życia - nie zawsze w sposób, w jaki on sam by sobie tego życzył. W wywiadzie, którego udzielił magazynowi "Revolver", Tankian zdradził, że jest dosłownie "terroryzowany" przez fanów, gdy tylko Ci zobaczą go w miejscu publicznym - o co chodzi? Okazuje się, że Ci podbiegają do wokalisty i prosto do ucha krzyczą mu wers rozpoczynający numer Chop Suey!, czyli frazę "Wake Up!".

Muzyk powiedział w rozmowie, że choć zdaje sobie sprawę z tego, ze Ci nie mają złych intencji, to chce, żeby wybrzmiało, że on wcale tego nie lubi, wprost określił tego typu zachowania jako "przerażające". Jak to dokładnie wygląda? Sprawdź nagranie z wywiadu poniżej!

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl