Searching for Management — techno w niecodziennym wydaniu. Debiutancki album jest już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Renata Szwarc Debiutancki album Searching for Management już dostępny

Searching for Management — techno w niecodziennym wydaniu. Debiutancki album jest już dostępny!

2023-02-20 11:03

Duet Searching for Management debiutuje albumem o zaskakującej ekspresji, pełnym elektronicznych zawirowań, zmian tempa i hipnotyzujących podróży od techno, przez ambient po IDM.

Poznański duet Searching for Management prezentuje swój wyczekiwany, pierwszy album. Ich elektroniczna kariera nie trwa długo, bo zadebiutowali we wrześniu 2022 roku singlem Oslo, jednak w tym dość krótkim czasie zaciekawili polską scenę elektroniczną.

Searching for Management wprowadzają na polską scenę klubową sporo świeżości. Wszystko to dzięki połączeniu żywiołowego i dynamicznego grania live (akustyczna perkusja Jakuba Szwarca) z tradycyjnymi instrumentami i sprzętami kojarzonymi z muzyką elektroniczną jak sekwencery, samplery czy syntezatory z różnymi efektami Michała Rukszy. Dzięki temu ich muzyka wymyka się z ram stereotypowych konwenansów kojarzonych z elektroniką. Dodatkowo koncerty duetu uświetnia czynnik improwizacyjny, który sprawia, że ich utwory na żywo nigdy nie brzmią tak samo.

Debiutancki album Searching for Management

Artyści wywodzący się ze środowiska jazzowego, którzy wcześniej grali m.in. w zespole Smutne Piosenki, zainspirowani brytyjskim zespołem Underwold stworzyli sześć intensywnych w doznania utworów. Ta energetyczna mieszanka wprowadza słuchacza w rodzaj pozytywnego transu i muzycznej przygody. Pulsujący pod stopami bit, mocny bas i soczyste dropy — to wszystko znajdziemy na debiutanckim albumie Searching for Management. Album promuje ostatni, wyjątkowy singiel — If Your Only Wish.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

To nasza perełka. Teledysk nakręciliśmy przy współpracy z Aliną Cisek oraz Robertem Zachmydrą na lodowisku Silesia City Center w Katowicach. Utwór różni się od pozostałych, ponieważ występuje w nim partia wokalu, którą nagrał Michał Ruksza, czyli nasz pianista-synth majster. Jest to zdecydowanie nasz najbardziej pozytywny utwór w katalogu Searching for Managementr — dodaje Jakub Szwarc.