Roger Waters w Polsce w 2023 roku - bilety. Jaka cena i kiedy rusza sprzedaż?

i

Autor: AP/Associated Press/East News Roger Waters zagra w Polsce w 2023 roku - wejściówki

Roger Waters w Polsce w 2023 roku - bilety. Jaka cena i kiedy rusza sprzedaż?

2022-09-15 12:00

Już w przyszłym roku Roger Waters powróci do naszego kraju z występem w ramach monumentalnej trasy "This Is Not A Drill Tour". Koncert ma się odbyć w kwietniu przyszłego roku, w środę 14 września wystartowała przedsprzedaż wejściówek - kiedy i o której dokładnie rozpocznie się regularna sprzedaż biletów? Sprawdź szczegóły!

Roger Waters to brytyjski muzyk, karierę rozpoczął w połowie lat 60-tych, jako współzałożyciel, basista i autor tekstów w zespole Pink Floyd. Artysta był członkiem formacji do 1985 roku, kiedy to w wyniku wewnętrznych nieporozumień zdecydował się odejść. Jeszcze przed opuszczeniem Pink Floyd ukazał się jego debiutancki album studyjny, zatytułowany The Pros and Cons of Hitch Hiking, jednak to wydany trzy lata później Radio K.A.O.S. uznaje się za jego najlepsze wydawnictwo. W kolejnych latach Waters wydał jeszcze dwie płyty, jednak od jakiegoś czasu jego twórczość pozostaje w cieniu jego kontrowersyjnych wypowiedzi o charakterze politycznym. Muzyk jest obecnie w trakcie najprawdopodobniej swojej ostatniej trasy koncertowej - „This Is Not A Drill” to nowe, przełomowe rockowo-kinowe widowisko, które fani mogą podziwiać z miejsc rozmieszczonych wokół sceny, znajdującej się w centralnej części areny. Ma ono na celu potępienie korporacyjnej dystopii, w której nieustannie walczymy o przetrwanie oraz wezwanie do działania: KOCHAJ, CHROŃ i DZIEL SIĘ naszą planetą, wszak jej przyszłość jest niepewna.

Roger Waters zagra w Polsce! Data, miejsce bilety

To właśnie w ramach tej trasy Roger Waters zagra w przyszłym roku w Polsce. Choć początkowo ogłoszono dwie daty koncertu - 21 i 22 kwietnia 2023 roku, to obecnie na stronie organizatora widnieje tylko jedna data - 21 kwietnia i to właśnie na nią prowadzona była w środę 14 września przedsprzedaż biletów. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy regularna sprzedaż wejściówek prowadzona będzie na obie, początkowo ogłoszone daty. Podczas koncertu usłyszymy wiele kompozycji z czasów świetności PINK FLOYD oraz kilka zupełnie nowych utworów, napisanych przez tego samego człowieka

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Roger Waters w Polsce w 2023 roku - bilety. Jaka cena i kiedy rusza sprzedaż?

Regularna sprzedaż biletów na przyszłoroczny koncert Rogera Watersa wystartuje w piątek 16 września o godzinie 10:00. Ceny wejściówek oscylują od 345 zł, 460 zł, 575 zł, 690 zł do 805 złbędzie je można zakupić pod linkiem

AKTUALIZACJA: Jak poinformował w sobotę 24 września portal lovekrakow.pl, Roger Waters nie zagra w Polsce. Wydarzenie zostało odwołane przez managera artysty, informację tę potwierdził przedstawiciel TAURON Areny.