Sons Of The East zagrają w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Pat O'Hara Sons Of The East wystąpią w Polsce - data, klub, wejściówki

Sons Of The East zagrają w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-09-15 9:03

Już we wrześniu na scenie warszawskiej Hydrozagadki zagrają wyjątkowi, australijscy artyści. Koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Sons Of The East, poprzedzi występ Kima Churchilla – muzyka również pochodzącego z Antypodów. Bilety są dostępne w sprzedaży! 

Sons Of The East to zespół indie-folkowy. pochodzący z Northern Beaches w Sydney. Członkowie zespołu – Dan Wallage, Nic Johnston i Jack Rollins już odnieśli ogromny sukces w internecie, co potwierdzają miliony wyświetleń w streamingach online oraz na YouTube, a ich popularność sprawia, że zaczynają podbijać cały świat. Ww wrześniu wystąpią na jedynym koncercie w warszawskiej Hydrozagadce.  Znakiem rozpoznawczym grupy jest wyjątkowa i charyzmatyczna mieszanina akustyczno-elektronicznych dźwięków. Są one radosne, przepełnione uczuciem, zniewalające! Ich najpopularniejsze utwory – “Into The Sun”, “My Repair” i “Come Away” stały się hitami z ponad 80 milionami odsłuchań. 

Sons Of The East zagrają w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Już 22 września Son Of The East zagrają w warszawskiej Hydrozagadce. Koncert gwiazdy wieczoru poprzedzi występ Kima Churchilla – muzyka również pochodzącego z Antypodów. Bilety w cenie od 85 zł wciąż są dostępne w sprzedaży! Można je zakupić pod linkiem.

Po sukcesie wyprzedanej trasy w Europie i Austalii, Sons Of The East wrócili z singlami “You Might Think” i “On My Way”, zapowiadającymi ich nadchodzący album. Wraz z wydaniem trzeciego singla “Fool Me” zespół zapowiedział trasę koncertową w 2022 roku, obejmującą Europę i Amerykę Północną.  Kim Churchill to australijski wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista i autor tekstów, tworzący muzykę z pogranicza folku, rocka i bluesa. Naukę gry na gitarze klasycznej rozpoczął w wieku sześciu lat i od tego czasu nieustannie rozwija swoją muzyczną pasję. Do tej pory Churchill wydał już kilka albumów, w tym m.in. koncertowe. Artysta występował m.in. w Japonii, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. 

S

EskaROCKLive! - Ostrowska - cały koncert
Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?