Farben Lehre

i

Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Koncerty 2024

"Rockowisko Grodzisk". V edycja charytatywnej imprezy i koncert kultowego zespołu

2024-05-10 13:59

Już po raz piąty mieszkańcy Grodziska i okolic spotkają się na wyjątkowej imprezie "Rockowisko Grodzisk", aby posłuchać kilku świetnych kapel i wspomóc w leczeniu małego Pawełka, który choruje na niezwykle rzadką chorobę - Dystrofię Mięśniową Duchenne’a. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Farben Lehre!

Rockowisko Grodzisk to cykliczna, kwartalna impreza charytatywna odbywająca się w Grodzisku Mazowieckim. Jej celem jest promowanie młodych, ambitnych Zespołów grających mocną muzykę (punk/metal/odmiany rocka) jak również wsparcie finansowe leczenia chorych dzieci z okolic Grodziska. Zaczyna to być już tradycją, że oprócz młodych, ambitnych, genialnie rozwijających się muzyków gra na Rockowisku Zespół mocno zakorzeniony w Polskiej muzyce Rockowej z jednej strony demonstrując kierunek rozwoju dla młodych artystów a z drugiej pokazując, że mocna muzyka oznacza otwarte serce i chęć wsparcia takich inicjatyw.

"Rockowisko Grodzisk" - szczegóły wydarzenia

Letnia edycja "Rockowisko Grodzisk" będzie już 5-tym z kolei Rockowiskiem i odbędzie się w piątek 14.06, start o godz. 17.00 w sali Mediateki Grodzisk Mazowiecki przy ul. 3 maja 57. W tej edycji zagrają takie zespoły jak:

  • Farben Lehre
  • Antyreflex

oraz grodziskie młode i ambitne zespoły:

  • Impulse
  • Rapid Breaths
  • DMS
  • Sinope

Podczas V edycji "Rockowisko Grodzisk" zbierane będą pieniądze na uratowanie życia małego Pawełka, który choruje na niezwykle rzadką chorobę - Dystrofię Mięśniową Duchenne’a.

Wejście na imprezę nie jest biletowane, warunkiem uczestnictwa jest wrzucenie do puszki dowolnej kwoty.