Rob Halford o zespole Rammstein: Kocham ten zespół!

i

Autor: screen: https://youtu.be/9H5H5i-aupU

Rob Halford o zespole Rammstein: Kocham ten zespół!

2021-07-19 9:42

Rob Halford wiele razy pokazał, że ma bardzo otwartą głowę na gatunki i nowe zespoły. Okazało się, że lider Judas Priest jest też fanem Rammstein, a przede wszystkim języka niemieckiego.

Rob Halford od lat pokazuje, że ma bardzo otwartą głowę na nowe gatunki i różnych artystów. Lider Judas Priest nie bał się współpracy z BabyMetal czy podkreślania, że lubi muzykę pop. Teraz Halford powiedział trochę więcej na temat zespołu Rammstein, który według niego jest jedną z lepszych ekip.

Wywiadówka: Mery Spolsky

Rob Halford podkreśla, że uwielbia zespół Rammstein

Wywiadzie dla Teraz ROCKa, który przeprowadził Marcin Bąkiewicz, Rob Halford powiedział szczerze, że jest ogromnym fanem grupy Rammstein:

Kocham ten zespół. Nie mówię po niemiecku, ale uwielbiam niemiecki akcent. Intryguje mnie w tym przypadku fonetyka. Lubię słuchać dziewczyn z Babymetal, które śpiewają po japońsku – uwielbiam konsystencję tego języka i jego brzmienie.

Jak widać, niemiecki zespół ma fanów wśród wielkich postaci świata metalu. Przypomnijmy, że grupa pracuje nad nowym albumem, który prawdopodobnie trafi do fanów w ciągu najbliższych miesięcy. Jak podkreślają artyści, czas pandemii mocno pomógł by napisać nowy materiał.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć