Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop w Polsce w 2023 roku - BILETY. Kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Clara Balzary/Materiały prasowe - fot. Rob Baker Ashton Bilety na koncert Red Hot Chili Peppers i Iggy'ego Popa

Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop w Polsce w 2023 roku - BILETY. Kiedy rusza sprzedaż wejściówek?

2022-12-06 13:52

Poniedziałek 5 grudnia okazał się być spełnieniem marzeń dla wielu fanów muzyki - oficjalnie ogłoszono, że do Polski przyjedzie uwielbiany zespół Red Hot Chili Peppers! Muzycy zabierają ze sobą w trasę licznych gości, a do nas zawita sam "ojciec chrzestny punka", Iggy Pop! Kiedy rusza sprzedaż wejściówek na to wydarzenie? Poniżej najważniejsze informacje!

O Panach z Red Hot Chili Peppers było w tym roku szczególnie głośno. W lutym swoją premierę miał singiel Black Summer, pierwszy od pięciu lat numer zespołu i pierwszy od piętnastu lat, w nagraniu którego wziął udział John Frusciante. Numer oficjalnie zapowiedział album Unlimited Love, który ujrzał światło dzienne w kwietniu. Już pół roku później Panowie mocno zaskoczyli fanów, zapowiadając premierę... drugiej w tym roku płyty. W połowie października światło dzienne ujrzał krążek Return of the Dream Canteen. Oba wydawnictwa zostały ciepło przyjęte przez krytyków, osiągnęły sukces komercyjny, a numer Black Summer ma szansę na statuetkę Grammy. Polscy fani już od ubiegłego roku liczyli na to, że zapowiedziana trasa "Global Stadium Tour" zawita także do Polski - tak też się stanie!

Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop na wspólnym koncercie w Polsce w 2023 roku!

W poniedziałek 5 grudnia zespół oficjalnie ogłosił kolejne daty i miejsca na swojej koncertowej mapie i znalazła się na niej także Polska! Red Hot Chili Peppers, z gościnnym udziałem Iggy'ego Popa, wystąpią na warszawskim PGE Narodowym dokładnie 21 czerwca 2023 roku. Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncerty, promujące albumu Unlimited Love Return of the Dream Canteen? 

Nadchodzące koncerty rockowe - te gwiazdy zagrają w Polsce w najbliższym czasie!

Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert Red Hot Chili Peppers i Iggy'ego Popa?

Jak prezentuje się harmonogram sprzedaży biletów? Przedsprzedaż na stronie zespołu wystartowała już we wtorek 6 grudnia. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy wystartuje w środę 07.12 od godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster odbędzie się w czwartek, 08.12 od godz. 10:00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 09.12 od godz. 10:00. Zakupu będzie można dokonać na stronie Live Nation.

Red Hot Chili Peppers - ceny biletów

Dzięki rozpoczęciu przedsprzedaży na stronie zespołu, znamy już ceny biletów na warszawski koncert. Prezentują się one następująco:

  • płyta GA - 395zł
  • płyta GA EE - 625zł
  • trybuny - 195zł - 695zł