RED FANG

i

Autor: Materiały prasowe

RED FANG na jedynym koncercie w Polsce! Gdzie zagra amerykański zespół i kto na supporcie?

2022-06-02 20:14

Red Fang wracają do Polski po dłuższej nieobecności. Amerykańska kapela udowodniła już, że potrafi rozruszać tłumy nie tylko na swoim podwórku, ale również za granicami kraju. Teraz przylatują do kraju nad Wisłą i nie będzie to wakacyjna wycieczka, tylko kawał dobrej gitarowej muzy. Na supporcie pojawi się The Stubs i Dopelord. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat występu.

RED FANG w Polsce 2022! Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku, wszyscy fani muzycznych doznań spotkają się podczas letnich wieczorów w plenerze na Letniej Scenie w Warszawie. Oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Amerykanie z Red Fang powrócą do Polski po dłuższej nieobecności! Stoner-rockowa formacja z Portland w stanie Oregon zawita w czerwcu w kraju nad Wisłą, aby promować swój ostatni album "Arrows" wydany w 2021 roku nakładem Relapse Records. Wieczór otworzą sety przebojowego, rock’n’rollowego The Stubs i niezwykle hipnotycznego stonera w wydaniu Dopelord. Kiedy i gdzie zagra amerykańska kapela?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko Bruce Dickinson. Oni również mają licencje pilota!

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Red Fang w Polsce - kiedy i gdzie zagra zespół?

Amerykańska formacja pojawi się w Polsce 26 czerwca 2022 r. Zagrają na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, a w roli supportu wystąpią The Stubs oraz Dopelord. Bilety na wydarzenie znajdziecie na: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim oraz GoOut.