Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę? QUIZ dla największych fanów!

i

Autor: Materiały prasowe QUIZ o Rammstein

Rammstein w Polsce 2023! Data, miejsce, bilety

2022-09-01 10:06

Choć wiadomo było o tym od kilku miesięcy, to nadal brakowało szczegółów - aż do teraz! Zespół Rammstein, który jest obecnie w trasie po Stanach Zjednoczonych, oficjalnie ogłosił serię występów w Europie na przyszły rok! Grupa oczywiście pojawi się także w Polsce! Kiedy i gdzie zagra niemiecka legenda? Kiedy rusza sprzedaż biletów na koncert? Sprawdź szczegóły!

Zespół Rammstein to prawdziwa legenda ciężkiego grania. Grupa powstała w 1994 roku, a zadebiutowała rok później albumem, zatytułowanym Herzeleid, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków. Dwa lata później ukazał się krążek Sehnsucht, który do dziś pozostaje jedynym niemieckojęzycznym wydawnictwem, który w Stanach Zjednoczonych uzyskał status platynowej płyty. W kolejnych latach formacja wydała kolejne sześć albumów, z czego ostatni, Zeit, miał swoją premierę pod koniec kwietnia Grupa bardzo szybko zyskała ogromną sympatię fanów, za co w dużej mierze odpowiedzialne są energetyczne występy na żywo, pełne pokazów pirotechnicznych, elementów performansu, wymyślnych strojów i scenografii. Wiadomo już oficjalnie, że Rammstein ponownie zapłonie w Polsce w przyszłym roku!

Rammstein zagrają w Polsce w 2023 roku! Data, miejsce

O tym, że zespół wróci do Polski już rok po warszawskim koncercie, wiadomo było od kilku miesięcy, wyciekły nawet nieoficjalne data i miejsce występu, jednak zostały one bardzo szybko zdementowane przez przedstawicieli grupy. Na potwierdzone informacje nie przyszło nam długo czekać - Rammstein powróci do Polski w 2023 roku dokładnie 30 lipca i zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein w Polsce w 2023 roku - bilety

Przedsprzedaż dla fanclubu LIFAD rozpocznie się we wtorek 06.09 od godz. 10.00. Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w czwartek 08.09 od godz. 10.00.

Rammstein ogłaszają DRUGI koncert w Polsce! [DATA, BILETY]

W piątek 9 września ogłoszono, ze zespół zagra drugi koncert dzień później, czyli 31 lipca, także na chorzowskim Stadionie Śląskim. Bilety są już dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.