Rammstein w wyjątkowy sposób dba o swoich fanów z wadami wzroku. To specjalnie dla nich powstała ta usługa!

i

Autor: MARZENA BUGALA- AZARKO / POLSKA PRESS/Polska Press/East News Rammstein z wyjątkową usługą dla fanów z problemami ze wzrokiem

ze świata rocka

Rammstein ponownie zadba o swoich fanów z wadami wzroku. Specjalna inicjatywa zespołu

2024-05-07 9:25

Zespół Rammstein znany jest ze swojego wyjątkowego kontaktu z fanami. Muzycy wielokrotnie zwracali uwagę na to, jak dużo zawdzięczają swoim wielbicielom. Panowie ponownie postanowili zrobić coś naprawdę wyjątkowego dla szczególnej grupy fanów - już teraz osoby z wadami wzroku będą mogły doświadczyć występów grupy w równym stopniu, co inne osoby!

Choć zespół Rammstein wielu kojarzyć się będzie przede wszystkim z nietypowym wizerunkiem, metalowym brzmieniem, mrocznymi klipami i licznymi kontrowersjami, z którymi zespół - i jego pojedynczy członkowie - mierzy się od lat, to grupa dała się też poznać z innej strony. Formacja od samego początku kariery szczególnie mocno dba o swoich fanów i ceni sobie kontakt z nimi.

Już jakiś czas temu Rammstein zdecydował się wyjść z ciekawą inicjatywą do określonej grupy wielbicieli i wielbicielek, a projekt ten będzie kontynuowany również teraz!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein w wyjątkowy sposób dba o swoich fanów z wadami wzroku

Muzycy postanowili zwrócić się ze specjalną usługą do grupy fanów i fanek, którzy mają problemy ze wzrokiem. To właśnie dla takich osób powstała usługa, oferująca oprowadzanie z przewodnikiem osób z wadami wzroku po scenie koncertowej! By móc z niej skorzystać, konieczne jest posiadanie oficjalnego zaświadczenia od lekarza, wraz z dowodem zakupu biletu na występ Rammstein.

Skąd decyzja o stworzeniu takiej oferty?

Być może punktem zapalnym dla tego pomysłu było spotkanie muzyków zespołu z niedowidzącą fanką grupy w ramach Meet & Greet - Jonną Heynke w czerwcu 2022 roku. Świat obiegło wtedy zdjęcie, przedstawiające kobietę, dotykającą twarz Tilla, by móc lepiej rozpoznać jego cechy.

Sprawdź się w quizie o zespole:

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?