Rammstein nagrywa nową płytę! Pierwsze zdjęcia ze studia

i

Autor: Rammstein / screen: youtube.com/channel/UCYp3rk70ACGXQ4gFAiMr1SQ

Rammstein nowa płyta już wkrótce? Richard Kruspe zdradził, kiedy album się ukaże

2021-11-15 8:56

Nowa płyta Rammstein była zapowiada już jakiś czas temu, jednak w pewnym momencie temat ucichł, a artyści skupili się na swoich solowych działaniach. Przy okazji promocji albumu Emigrate, Richard Krupse zdradził, kiedy możemy spodziewać się nowego albumu. Okazuje się, że nie trzeba będzie długo czekać.

Nowa płyta Rammstein była zapowiedziana już jakiś czas temu, jednak temat szybko ucichł, a Till Lindemann i Richard Kruspe zajęli się solowymi projektami. Wydanie nowego krążka Emigrate było świetną okazją, by podpytać Richarda, co dalej z nowym albumem jego macierzystej grupy. Jak się okazuje, jest blisko do jego wydania!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein nowa płyta już wkrótce? Richard Kruspe zdradził, kiedy album się ukaże

W wywiadzie dla 'Spot On The News', Richard Kruspe ujawnił, że nowy album Rammstein jest praktycznie gotowy i kwestią czasu jest to, kiedy się pojawi. Jak zdradził gitarzysta, krążek powinien trafić w ręce fanów, jeszcze przed startem trasy koncertowej, która rusza 15 maja 2022 w Pradze! Przypomnijmy, że 16 lipca 2022, Rammstein zagrają w Polsce, a ich koncert odbędzie się na PGE Narodowym. Pozostaje tylko cierpliwie czekać. 

Przypomnijmy, że ostatnim albumem wydanym przez Rammstein, jest krążek z zapałką na okładce z 2019 roku.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat