Ralph Kamiński zapowiada album z coverami Kory i Maanamu

i

Autor: WBF

Ralph Kamiński zapowiada album z coverami Kory i Maanamu

2021-06-24 8:33

Ralph Kamiński lubi zaskakiwać swoich fanów i za każdym razem, jest to coś wyjątkowego. Tak z pewnością jest i tym razem, gdy artysta zapowiedział specjalny album, który będzie zawierał coveru grupy Maanam i Kory.

Ralph Kamiński jest postacią, która zadziwia i często zaskakuje, tworząc rzeczy niebywałe i przyciągające uwagę. Tak z pewnością będzie i tym razem, ponieważ wokalista zapowiedział wyjątkowy projekt, który będzie albumem opartym na muzyce grupy Maanam i Kory! Kiedy możemy spodziewać się cover-albumu?

Wywiadówka - Kasia Lins

Ralph Kamiński zapowiada album z piosenkami Maanamu i Kory

Na Instagramie artysty, pojawiło się zdjęcie, gdzie widzimy go ucharakteryzowanego na Korę. W opisie możemy znaleźć szczegóły projektu i jak czytamy:

KORA - jesień 2021

występują:Ralph KaminskiBartek Wąsik - fortepian / wokaleMichał Pepol - wiolonczela / wokalePaweł Izdebski - gitary / wokaleWawrzyniec Topa - gitara basowa / wokaleWiktoria Bialic - perkusja / wokale

Scenariusz i reżyseria - Ralph KaminskiDźwięk - Bartłomiej OlszewskiŚwiatła - Dorota WieczorekScenografia i kostiumy - Ralph KaminskiTechnika - Wiktor Kamiński, Piotr SawickiGarderoba - Mary SzatkowskaManagement - Artgrupa

Fotografia - Kinga KlimczakPlakat, postprodukcja - Dawid GrzelakWłosy - Hela HairMakeup - Ali Kosoian Koźbielska

Pozostaje tylko czekać na efekty i oczywiście na trasę koncertową.

Sonda
Kora to dla ciebie przede wszystkim?