Maneskin

i

Autor: materiały prasowe

Maneskin na Open'er Festival 2021! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2021-06-21 12:43

Maneskin zagrają w Polsce! To będzie już ich drugi występ w naszym kraju! Potwierdzono ich obecność podczas tegorocznego Open'er Festival. Pojawią się tam już w czwartek 19 sierpnia. Fani są zachwyceni tą informacją. Gdzie odbędzie się koncert? Gdzie kupić bilety? Ile kosztują? Odpowiadamy na pytania wielbicieli włoskiego zespołu.

Maneskin, czyli słynni zwycięzcy Eurowizji 2021, wystąpią w Polsce podczas Open'er Festival 2021. Dokładnie pojawią się w Open'er Park. Stanie się to w czwartek 19.08.2021. Informację przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Måneskin na Open'er Park powered by Orange! Włoski zespół, będący jednym z największych międzynarodowych objawień ostatnich miesięcy, zagra swój pierwszy regularny koncert w Polsce 19 sierpnia! Gdynia, Park Kolibki - czytamy na profilu na Facebooku Open'er Festival. Informacja zachwyciła fanów Maneskin. Zaledwie w pół godziny pojawiło się 180 komentarzy. Nie ma wątpliwości, że koncert Maneskin będzie jedną z największych atrakcji nadchodzących wakacji. Wielbiciele rockowego zespołu z Włoch zastanawiają się, gdzie kupić bilet na koncert oraz jaka jest jego cena.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Maneskin w Open'er Park 2021 - bilety, cena

Maneskin na Open'er Festivalu z pewnością będzie hitem sprzedażowym. Trzeba będzie się spieszyć, aby zdobyć wejściówki. Sprzedaż rozpocznie się we wtorek 22.06.2021. Nie wiadomo jednak, jaka będzie cena wstępu. Szczegółowe informacje pojawią się na stronie internetowej wydarzenia.

Maneskin - kim są, piosenki, członkowie, X Factor

Zespół Maneskin powstał w 2016 roku. W jego skład wchodzą wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi i perkusista Ethan Torchio. Rok po założeniu Maneskin wystąpili we włoskiej wersji programu X Factor, gdzie zajęli drugie miejsce. Ich najpopularniejsze piosenki to Zitti e buoni, I Wanna Be Your Slave, Coraline, Chosen, Torna a casa, L'altra dimensione i Vent'anni.

Źródło: Maneskin na Open'er Festival 2021! [DATA, MIEJSCE, BILETY]