Tom Morello o Audioslave:  chciałem, żeby ten zespół był jeszcze bardziej polityczny niż RATM

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=qm7ych5qH14 screen: https://www.youtube.com/watch?v=qm7ych5qH14

Rage Against The Machine w Polsce - kiedy w końcu zespół zagra u nas?

2021-12-14 10:53

Rage Against The Machine mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak przez pandemie wszystkie plany musiały zostać zmienione. W końcu ogłoszono nową datę, która jednak szybko została anulowana, a organizatorzy zaczęli się tłumaczyć. Kiedy zobaczymy zespół w naszym kraju?

Rage Against The Machine w Polsce mieli zagrać w 2020 roku, jednak z powodu pandemii, koncerty zostały albo przełożone albo całkowicie odwołane. Dotyczyło to całej trasy zespołu, która właśnie zostaje odbudowywana i ogłaszana na nowo. Polski koncert był już nawet drugi raz ogłoszony, ale... okazało się, że data jednak będzie inna. O co chodzi? Kiedy RATM pojawią się w Polsce?

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Rage Against The Machine w Polsce - kiedy w końcu zespół zagra u nas?

Fani RATM już byli szczęśliwi, bo ogłoszono, że zespół pojawi się 15 września 2022 w Polsce, jednak... okazało się to nieprawdziwą informacją, a organizatorzy poprosili o chwilę cierpliwości. Wygląda na to, że grupa przyjedzie do naszego kraju, jednak na dokładną datę trzeba poczekać. Może wynikać to z faktu, że obecnie planowana jest trasa, która będzie również zawierać festiwale, przez co ciężko jest zapewne zgrać wszystkie terminy. Jednakże, zainteresowanie koncertem jest ogromne.

Sonda
Jeździcie na festiwale?