Czy Rage Against The Machine wyda nową płytę? Tom Morello wyjaśnia

i

Autor: screen: https://youtu.be/kl4wkIPiTcY

Rage Against The Machine to rządowy zespół? Tak twierdzi John Cooper ze Skillet

2021-12-06 13:50

Rage Against The Machine zawsze kojarzyli się z zespołem, który jest mocno zaangażowany politycznie, jednakże okazuje sprzeciw danej władzy. Według Johna Coopera ze Skillet, RATM to zespół rządowy. O co chodzi?

Rage Against The Machine zawsze byli synonimem buntu w muzyce i to się raczej nie zmienia od lat. Grupa zawsze była mocno zaangażowana politycznie, często komentując bieżące sprawy w USA, Meksyku i ogólnie na świecie. Okazuje się, że według Johna Coopera ze Skillet, grupa jest zespołem rządowym.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Rage Against The Machine to rządowy zespół? Tak twierdzi John Cooper ze Skillet

W wywiadzie dla Apologia Radio John Cooper przyznał, że jest przeciwnikiem obowiązkowego szczepienia, co z kolei popiera RATM na swoich koncertach. Jak powiedział artysta:

Mam gdzieś, czy się szczepisz czy nie. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. (…) Rage Against The Machine mówią ludziom, że jeśli się nie zaszczepią… Rage Against The Machine stał się maszyną. To szaleństwo. Czy to ja jestem rewolucjonistą? Teraz to ja jestem rewolucjonistą a Rage Against The Machine grają rządowy rock. Mój starszy brat wymyślił termin „government rock”, który bardzo mi się spodobał.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu