Rage Against The Machine

i

Autor: Materiały prasowe

Rage Against The Machine Kraków 2022 - nowy termin koncertu! Bilety, data i miejsce wydarzenia

2022-04-25 12:33

Rage Against The Machine nareszcie dolecą do Polski! Grupa potwierdza koncert w Krakowie, który odbędzie się jeszcze w 2022 roku! Sprawdźcie nowy termin i szczegóły na temat nadchodzącego wydarzenia.

Rage Against the Machine w Polsce 2022! Muzycy powracają do wspólnego grania po długiej przerwie i zapowiadają nowe terminy trasy, która miała odbyć się jeszcze w 2020 roku. Grupa musiała odwołać wtedy swoje koncerty ze względu na pandemię koronawirusa. Twórcy takich hitów jak "Killing In the Name", "Guerrilla Radio", "Bomtrack" oraz "Testify" nie zamierzają omijać kraju nad Wisłą i jeszcze w tym roku pojawią się na koncercie w Krakowie. Ekipę będzie supportował legendarny hip-hopowy duet!

Wywiadówka - Marszal (Pull The Wire)

Rage Against the Machine Kraków 2022 - nowa data, bilety i miejsce

Amerykański zespół rapcore’owy pochwalił się nową datą polskiego koncertu. Rage Against the Machine pierwotnie mieli zagrać 10 września 2020 roku, ale ostatecznie koncert przełożono na 15 września 2022! Wszyscy fani, którzy kupili bilety na poprzednie wydarzenia mogą spać spokojnie, ponieważ wejściówki zachowują ważność. RATM wystąpią w TAURON Arenie w Krakowie. Publiczność rozgrzeje amerykański duet Run The Jewels.

Sonda
Rage Against The Machine - na ilu koncertach byłeś/łaś?