Blok Charytatywny na rzecz Ukrainy

i

Autor: I Love Radio

Radio ESKA wyemituje Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy - kiedy i o której słuchać?

2022-03-10 13:37

Już wkrótce nadane zostaną dwa specjalne Bloki Charytatywne na rzecz pomocy mieszkańcom Ukrainy. Wyemituje go wspólnie 168 stacji radiowych, w tym również Radio ESKA. Z pewnością wiele osób będzie chciało wesprzeć ofiary słuchając audycji. Zdradzamy, kiedy i o której należy włączyć naszą stację.

Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy to okazja, do wsparcia ofiar wojny na Ukrainie. Za dochód w najbliższych dniach zostaną zakupione najpotrzebniejsze środki medyczne, niezbędne do zapewnienia pilnej pomocy mieszkańcom strefy dotkniętej atakami, a następnie przetransportowane z Polski. Wśród zakupionych produktów znajdą się m.in. opatrunki hemostatyczne, hydrożelowe, okluzyjne i wentylowe, gaziki jałowe, opaski elastyczne i szyny Kramera. Potrzeby zostały ustalone we współpracy z organizacjami partnerskimi obecnymi na miejscu. Audycje dotrą do około 8 milionów Polaków, ponieważ Bloki Charytatywne zostanie wyemitowany w 168 stacjach radiowych, w tym w Radiu ESKA. Kiedy i o której je słuchać?

Sonda
Czy pomagasz uchodźcom z Ukrainy?

Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy - data i godzina

Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy już wkrótce w Radiu ESKA. Znana jest już data i godzina emisji programów, słuchając których będzie można wesprzeć ofiary wojny na Ukrainie. Bloki będzie można słuchać w ESCE już w poniedziałek 14 marca 2022 roku w pasmach 9:00-10:00 i 14:00-15:00.

Źródło: Radio ESKA wyemituje Bloki Charytatywne na rzecz Ukrainy - kiedy i o której słuchać?