OFF Festival

i

Autor: mat. prasowe

Quiz

Quiz o OFF Festivalu. Sprawdź swoją wiedzę przed tegoroczną edycją imprezy

OFF Festival jest obecny na koncertowej mapie Polski od prawie dwóch dekad. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tej imprezy. Sprawdź więc swoją wiedzę o jednym z najważniejszych festiwali muzycznych w naszym kraju. Zdobędziesz maksymalną liczbę punktów?

Quiz o OFF Festivalu. Sprawdź swoją wiedzę!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja jednego z najważniejszych muzycznych festiwali w naszym kraju. Mowa oczywiście o OFF Festivalu. W tym roku zaplanowano już siedemnastą jego odsłonę. 

Nie da się ukryć, że jest to wydarzenie, które szczególnie mocno cenią sobie wielbiciele i wielbicielki szeroko pojętego alternatywnego brzmienia (i to nie tylko z Polski). OFF Festival cieszy się niesłabnącą popularnością. I ogromnym uznaniem. 

Artur Rojek o odejściu z Myslovitz: „Mściwość jest cierpliwa”

Pierwsza edycja OFF Festivalu odbyła się w sierpniu 2006 roku na terenie kąpieliska "Słupna" w Mysłowicach (dopiero później impreza została przeniesiona do stolicy województwa śląskiego). Od samego początku dyrektorem festiwalu jest Artur Rojek, były członek zespołu Myslovitz. 

Przez te prawie dwadzieścia lat na OFFie wydarzyło się naprawdę sporo. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w quizie o festiwalu. Sprawdźcie więc swoją wiedzę przed tegoroczną odsłoną tej imprezy.

Przypomnijmy, że OFF Festival odbędzie się w dniach 2-5 sierpnia 2024 w Katowicach na terenie Doliny Trzech Stawów. W tym roku na festiwalu zagrają m.in. Future Islands, Grace Jones, The Blaze, English Teacher czy Bar Italia. 

Rozwiąż nasz quiz:

Quiz o OFF Festivalu. Sprawdź swoją wiedzę przed tegoroczną edycją imprezy

Pytanie 1 z 10
Ile edycji OFF Festivalu odbyło się w Mysłowicach?