Pol'and'Rock Festival z pierwszym ogłoszeniem! Jubileuszowa edycja będzie legendarna?

i

Autor: Oleg Marusic/REPORTER Pol'and'Rock Festival 2024 - LINE-UP. Ogłoszono pierwszy zespół

Pol'and'Rock Festival z pierwszym ogłoszeniem! Jubileuszowa edycja będzie legendarna?

2023-11-28 9:55

Na ten moment czekało z pewnością niemałe grono fanów letniego sezonu festiwalowego. Właśnie poznaliśmy pierwszy, niezwykle istotny szczegół, dotyczący Pol'and'Rock Festival! Przed nami wyjątkowa, gdyż jubileuszowa edycja "najpiękniejszego festiwalu świata" - kto zagra na jego scenie? Pierwsze ogłoszenie prezentuje się znakomicie!

Choć za oknem aura taka zdecydowanie bardziej zimowa, a do Świąt pozostał mniej niż miesiąc, to fani muzyki co i rusz dostają kolejne powody, które z pewnością rozgrzewają ich dusze i serca. W pełni trwa sezon ogłoszeń koncertowych i festiwalowych, a z dnia na dzień dowiadujemy się o kolejnych zespołach, artystach i artystkach, którzy wystąpią w naszym kraju w przyszłym roku. Już teraz wiemy o planowanych pokazach m.in. Slowdive, Cradle of Filth, Depeche Mode, Dirty Honey, The 1975, Judas Priest, Ville Valo, Slasha, 30 Seconds to Mars, Coreya Taylora, Toola, czy Metalliki. Ciekawie też prezentują się ogłoszenia festiwalowe, dzięki którym w naszym kraju zagrają w 2024 roku chociażby Bring Me The Horizon, Bruce Dickinson, Scorpions, Europe czy Foo Fighters. Teraz czas na kolejne, naprawdę ekscytujące wieści!

Pol’and’Rock Festival - 10 występów, które przeszły do historii imprezy

Pierwsza gwiazda Pol'and'Rock Festival 2024 ogłoszona!

Ostatni poniedziałek listopada przyniósł ogłoszenie od organizatorów Pol'and'Rock Festival! Tego dnia Jurek Owsiak oficjalnie ogłosił, że pierwszą gwiazdą przyszłorocznej edycji imprezy będzie zespół Motionless In White. Formacja powstała w 2004 roku Scranton w Pensylwanii, a jej skład przez lata znacznie się zmieniał, a jej stałym członkiem pozostaje wokalista Chris "Motionless" Cerulli. Zespół ma na koncie sześć albumów studyjnych, a jego brzmienie oscyluje wokół industrialnego metalowego dysonansu i urzekającego gotyckiego popu. Motionless In White zagra na Dużej Scenie.

Pol'and'Rock Festival 2024 - gdzie i kiedy odbędzie się przyszłoroczna edycja?

W 2024 roku odbędzie się wyjątkowa, gdyż jubileuszowa edycja imprezy. "Najpiękniejszy festiwal świata" odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno.

Listen on Spreaker.