Pol'and'Rock Festival 2023 - kolejne ogłoszenia! Kto zagra na wydarzeniu?

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Kolejne gwiazdy Pol'and'Rock Festival 2023

Pol'and'Rock Festival 2023 - kolejne ogłoszenie! Kto zagra na wydarzeniu?

2023-02-07 9:37

Luty dopiero co się rozpoczął, a dla organizatorów Pol'and'Rock Festival oznacza to jedno - czas na nowe ogłoszenie! Wielbiciele "Najpiękniejszego festiwalu świata" zdecydowanie mają powody do radości, gdyż na scenie wydarzenia pojawi się naprawdę duża gwiazda! Wygląda na to, że to dopiero początek ekscytujących wieści!

Do tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival zostało jeszcze pół roku. "Najpiękniejszy festiwal świata" odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie sprawdzonego Lotniska Czaplinek-Broczyno w województwie zachodniopomorskim. Wstęp na imprezę, jak zawsze, jest bezpłatny. Znane są już pierwsze gwiazdy line-upu wydarzenia: na Pol'and'Rock Festival 2023 zagrają Biohazard, Napalm Death, Spin Doctors, Carpenter Brut i właśnie pojawiło się kolejne ogłoszenie!

Apollo 440 na Pol'and'Rock Festival 2023!

W poniedziałek 6 lutego Jurek Owsiak zdradził kolejnych artystów, którzy wzbogacą line-up. Wiadomo, że na festiwalu zagra Apollo 440! 

Brytyjska grupa, gwiazda muzyki elektronicznej, powstała w 1990 roku. W ciągu kariery formacja wydała pięć albumów studyjnych i współpracowała z największymi nazwiskami w branży, remiksując ich kompozycje. Przełom w popularności zespołu nastąpił pod koniec lat 90., wraz z premierą numerów Krupa Ain't Talkin' 'bout Dub, które osiągnęły bardzo duży sukces na terenie Europy. Przez lata działalności Apollo 440 współpracowali z takimi nazwiskami jak Jeff Beck, Jean Michel Jarre czy Tomoyasu Hotei, zespół odpowiada także za ścieżki dźwiękowe do takich produkcji jak Zagubieni w kosmosie Aniołki Charliego. Formacja zagra na Pol'and'Rocku w nocy z 3 na 4 sierpnia!

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Paranienormalni na scenie festiwalu!

Brytyjska formacja to jednak nie jedyne ogłoszenie! Na scenie wydarzenia pojawi się także kabaret Paranienormalni! Grupa wykonuje obecnie swój najnowszy program, zatytułowany "Osiemnastka". Panowie wystąpią 2 sierpnia o godzinie 20:00, a więc na samo otwarcie festiwalu!