Piotr Rogucki zdradził, ile koncertów zagra Coma w tym roku! Padły nazwy miast!

i

Autor: Adam Burakowski/REPORTER Pierwsze informacje o koncertach Comy w 2024 roku

coma na koncertach!

Piotr Rogucki zdradził, ile koncertów zagra Coma w tym roku! Zespół jedną z gwiazd Rockowizny!

2024-03-10 21:03

W październiku ubiegłego roku Coma zwróciła się do fanów, chcąc zachęcić ich do jak najliczniejszego udziału w wyborach, obiecując, że jeśli frekwencja osiągnie określony poziom, to ta powróci na kilka koncertów. Potwierdzono już, że występy rzeczywiście się odbędą, a w wywiadzie dla Eski ROCK Piotr Rogucki zdradził kilka szczegółów, do tego mamy oficjalne potwierdzenie trzech pokazów!

W październiku ubiegłego roku Coma dość niespodziewanie zamieściła w swoich socialach wpis, w którym obiecała, że jeśli frekwencja w wyborach parlamentarnych przekroczy pułap 62%, to powróci w 2024 roku na kilka koncertów. Poziom ten polskie społeczeństwo przekroczyło ze sporą nawiązką, zespół więc odbył spotkanie, a w połowie grudnia oficjalnie potwierdził, że w drugiej połowie tego roku rzeczywiście zagra kilka pokazów, podkreślając jednak, że nie mamy do czynienia z reaktywacją grupy, a ta nie planuje wydać nowej płyty.

19 lutego głos w swoich socialach zabrał Piotr Rogucki, który napisał, że Coma już w marcu przekaże swoim fanom naprawdę ekscytujące wieści. Teraz muzyk nieco rozwinął ten temat!

KOLUMNA ZYGMUNTA - Karaś i Rogucki

Wiadomo, ile Coma zagra koncertów w 2024 roku! W których miastach na pewno się pojawi?

Kilka dni w audycji "Kolumna Zygmunta" w Esce ROCK gościł duet Karaś/Rogucki, którzy zaprezentowali w piątek 1 marca swój ostatni album, Atlas Iskier. Prowadzący audycję przy okazji zapytał Roguckiego o planowane pokazy Comy i udało mu się "wycisnąć" z artysty kilka kluczowych informacji!

Jak powiedział muzyk, Coma zagra w 2024 roku sześc koncertów: trzy w wakacje i trzy na jesieni. Dawid Zygmunt próbował dowiedzieć się, o jakich miastach mowa i udało mu się trafić trzy: Warszawę, Kraków i Wrocław. Wokalista ponownie podkreślił, że zespół nie ma w planach wydania nowej płyty.

Coma na Rockowizna Festiwal!

We wtorek 5 marca nadeszły wieści, że Coma będzie jedną z gwiazd tegorocznego Rockowizna Festiwal! Grupa zawita do trzech miast: Gdańska (9-10 sierpnia), Poznania (22-24 sierpnia) i Krakowa (30-31 sierpnia)!

W sprzedaży są już dostępne bilety na wydarzenie, ich ceny znajdują się poniżej:

Gdańsk

  • Karnet 2-dniowy - 269 zł
  • Bilety jednodniowe - 169 zł

Poznań

  • Bilet 3-dniowy - 279 zł
  • Pole namiotowe - 109 zł
  • Bilety jednodniowe - 179 zł
  • Parking - od 60 zł

Kraków

  • Karnet 2-dniowy - 269 zł
  • Bilety jednodniowe - 169 zł

Obecnie ma miejsce II pula sprzedaży biletów - potrwa ona do 30 kwietnia. Wejściówki i pełny line-up imprezy dostępne są na stronie organizatora.

Na jeszcze więcej wieści musimy poczekać jeszcze kilka dni - te mają się pojawić w okolicach 14/15 marca!

Poniżej sprawdź się w quizie z tekstów utworów Comy!

QUIZ: Jak dobrze znasz teksty zespołu Coma?

Pytanie 1 z 10
1. W piosence "Lajki" podmiot liryczny wyznaje miłość do dziewczyny, którą zna z sieci. Czym ona jest dla niego?