Piosenkarka country zaśpiewała kultowy numer Guns N' Roses

i

Autor: I Zorstan/DYDPPA/REX/Shutterstock/EAST NEWS Fani zespołu oszaleli na punkcie tego wykonania!

Piosenkarka country zaśpiewała kultowy numer Guns N' Roses. Fani zespołu oszaleli na punkcie tego wykonania!

2022-10-19 13:07

Numery zespołu Guns N' Roses to już prawdziwa klasyka. Nic dziwnego, że wielu artystów i artystek podejmuje się śpiewania ich własnej wersji. Za jeden z najbardziej kultowych kawałków zespołu postanowiła się zabrać jedna z najbardziej znanych na świecie piosenkarek country - jej wykonanie zrobiło ogromne wrażenie na fanach Gunsów!

Guns N' Roses to nadal jeden z najpopularniejszych hard rockowych zespołów na świecie. Muzyka grupy od lat cieszy się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że artyści i artystki z całego świata podejmują się wykonywania własnych wersji najpopularniejszych numerów Gunsów. Jednym z takich kawałków jest z pewnością Welcome to the Jungle, czyli drugi singiel z debiutanckiego albumu formacji. To w dużej mierze dzięki niemu grupie udało się osiągnąć popularność na wczesnym etapie kariery na całym świecie. 

Carrie Underwood w fenomenalnym wykonaniu "Welcome to the Jungle"

Swoją najnowszą trasę koncertową rozpoczęła właśnie amerykańska wokalistka country Carrie Underwood. Stała się ona znana w 2005 roku po wygraniu czwartej edycji tamtejszej wersji programu "Idol". Ma ona na koncie dziewięć albumów studyjnych i jest najbardziej utytułowaną wokalistą country wszech czasów, jako posiadaczka ośmiu nagród Grammy i nominacji do Złotego Globu. Carrie nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką metalu i bardzo często słucha takich zespołów jak I Prevail czy Mudvayne. Fani rocka kojarzyć ją mogą z bardzo energetycznych duetów z Axlem. Latem tego roku wokaliści wykonali wspólnie numery Paradise City Sweet Child O'Mine.

Teraz artystka postanowiła sięgnąć po kolejny klasyk z dyskografii grupy - jej wykonanie Welcome to the Jungle sprawiło, że fani Gunsów na całym świecie dosłownie oszaleli. Nie da się ukryć, że Carrie poradziła sobie fenomenalnie - sprawdź nagranie z tego energetycznego koncertu poniżej!

Artyści, którzy powinni wydać nowy album w 2023 roku - zagranica