Pierwszy wokalista Slipknota nagrał na nowo demo Mate. Feed. Kill. Repeat.. Projekt już jest dostępny w sieci

i

Autor: Screen z YouTube/ Kaosis Official Anders Colsefni ponownie nagrał "Mate. Feed. Kill. Repeat." Slipknota

klasyk nagrany na nowo!

Pierwszy wokalista Slipknota nagrał na nowo demo "Mate. Feed. Kill. Repeat.". Gdzie odsłuchać?

2024-03-16 9:03

Anders Colsefni, znany również jako Andy Rouw, zapisał się w historii muzyki metalowej jako pierwszy wokalista zespołu Slipknot. Muzyk odszedł z grupuy zanim ta osiągnęła komercyjny sukces, brał jednak udział w nagraniach kultowego dla fanów formacji demo "Mate. Feed. Kill. Repeat.". Teraz okazuje się, że muzyk postanowił ponownie, na własną rękę, nagrać ten materiał!

Choć historia zespołu Slipknot sięga początków lat 90., to oficjalnie za moment jego powstania uznaje się rok 1995. To pod taką już nazwą grupa rozpoczęła nagrania swojego pierwszego wydawnictwa, który ujrzał światło dzienne w październiku 1996 roku pod tytułem Mate. Feed. Kill. Repeat.

Choć de facto mamy tu do czynienia z pełnoprawnym albumem, to za oficjalnym debiut formacji uznaje się płytę Slipknot z 1999 roku, nagraną już w nowym składzie, z Coreyem Taylorem w roli wokalisty, Mate. Feed. Kill. Repeat. zaś postrzega się dziś jako materiał demo. Zaśpiewał na nim pierwszy wokalista grupy, Anders Colsefni. Muzyk pożegnał się z formacją, ostatecznie we wrześniu 1997 roku, gdy po zatrudnieniu Coreya zdegradowano go na stanowisko perkusisty.

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Klasyk nagrany na nowo!

Dziś Mate. Feed. Kill. Repeat. postrzegany jest przez fanów i fanki Slipknota jako wydawnictwo zupełnie kultowe, prawdziwy "Święty Graal". Już w czerwcu ubiegłego roku Colsefni ogłosił, że zamierza nagrać ten materiał na nowo na własną rękę, na co dostał nawet błogosławieństwo samego Slipknota. Choć o temacie zrobiło się dość cicho, to muzyk nie rzucił słów na wiatr!

Nowa wersja Mate. Feed. Kill. Repeat. ujrzała światło dzienne w piątek 15 marca. Nagrany na nowo materiał trwa krócej od oryginału, około 35 minut, a w pracach brali udział również członkowie nowozelandzkiej grupy Kaosis. Jak ogłosił wokalista, projekt ten w całości dedykuje "swoim braciom, Joeyowi i Paulowi".

Gdzie posłuchać nowej wersji "Mate. Feed. Kill. Repeat."?

Materiał można odsłuchać chociażby na platformie Spotify, jednak warto szukać na profilu zespołu Kaosis. Płyta do posłuchania jest dostępna TU!

Sprawdź ciekawostki o krążku "Iowa"!