Peter Jackson zmienia koncepcję i nie robi filmu o The Beatles! Będzie miniserial

i

Autor: screen: https://youtu.be/UocEGvQ10OE

Peter Jackson zmienia koncepcję i nie robi filmu o The Beatles! Będzie miniserial

2021-06-21 9:31

Historia grupy The Beatles jest tak ogromna i ciekawa, że trudno się dziwić, że cały czas powstają nowe filmy dokumentalne na temat grupy. Tym razem Peter Jackson postanowił podjąć temat kultowego zespołu. pierwotnie mieliśmy dostać film, jednak teraz tytuł zostanie przerobiony na miniserial.

Zespół The Beatles ma tak bogatą historię, że cały czas pojawiają się nowe filmy dokumentalne na temat grupy. Tym razem za temat wziął się Peter Jackson, który ma zamiar pokazać koniec działalności kultowego zespołu. Pierwotnie mieliśmy dostać film dokumentalny, jednak teraz już wiemy, że zostanie on przerobiony na miniserial.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Film Petera Jacksona o The Beatles będzie jednak miniserialem

O filmie mówiło się jakiś czas temu, była nawet zaplanowana premiera na wrzesień 2020, jednak wytwórnia Disney doszła do wniosku, że przez sytuację na świecie, lepiej przełożyć datę na 27 sierpnia 2021. Teraz już wiemy, że film pojawi się dopiero 25 listopada 2021 i zostanie podzielony na 3 odcinki po 2 godziny, co daje nam 6 godzin historii.

Dokument Jacksona ma być pewnego rodzaju rozwinięciem filmu 'Let It Be' z 1970 roku, który dokumentował sesje nagraniowe grupy. Produkcja ma zostać wzbogacona o niepublikowane materiały, które ukażą, w jakiej atmosferze powstawał album.

Sonda
Lubisz dokumenty o znanych artystach?