Pearl Jam

i

Autor: mat. prasowe

Quiz

Pearl Jam - znasz dobrze twórczość zespołu? Czy wiesz z których albumów pochodzą te utwory? Rozwiąż quiz!

Pearl Jam wkrótce wydaje nowy studyjny album. To dobra okazja, aby zmierzyć się z naszym quizem, który polega na dopasowaniu utworu do odpowiedniego albumu zespołu. Czy jesteś w stanie zdobyć maksymalną liczbę punktów? Sprawdź się!

Quiz o twórczości Pearl Jam. Zdobędziesz 10/10?

Pearl Jam to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich 35 lat. Grupa powstała w 1990 roku, a rok później na rynku ukazał się debiutancki album formacji zatytułowany "Ten". 

W tym roku grupa powraca z dwunastym studyjnym krążkiem "Dark Matter" (pojawi się on na półkach sklepowych już 19 kwietnia). To dobra okazja, aby odświeżyć sobie trochę pamięć, jeśli chodzi o twórczość Pearl Jam. 

Pearl Jam - ciekawostki o albumie “Ten | Jak dziś rockuje?

Grupa przez te ponad trzy dekady wypuściła w świat sporo utworów. Niektóre z nich stały się dość sporymi przebojami, inne zaś są ciut zapomniane. I pamiętają o nich wyłącznie najwierniejsi miłośnicy twórczości Eddiego Veddera i spółki. W związku z tym, postanowiliśmy stworzyć quiz o kompozycjach PJ. 

Czy będziesz w stanie poprawnie dopasować tytuł utworu do odpowiedniego albumu? Fani Pearl Jam z pewnością nie będą mieć z tym zadaniem większych problemów i zdobędą maksymalną liczbę punktów. 

Rozwiąż nasz quiz:

Quiz o twórczości Pearl Jam. Czy wiesz z których albumów pochodzą te utwory zespołu?

Pytanie 1 z 10
Kompozycja "Amongst the Waves" znalazła się na albumie...
Listen on Spreaker.