P.O.D. zapowiada nowy album. Znamy datę premiery

i

Autor: Wikimedia Commons

Premiery

P.O.D. zapowiada nowy album. Znamy datę premiery!

2024-01-24 10:29

Nowy album amerykańskiej grupy P.O.D. już niedługo ujrzy światło dzienne. Muzycy zapowiedzieli w swoich mediach społecznościowych, że VERITAS trafi do sprzedaży wiosną.

P.O.D. zapowiada nowy album

Fani P.O.D. czekali na to 6 lat. Właśnie tyle minęło od wydania ostatniego albumu Circles. Teraz grupa Sonny’ego Sandovala zapowiedziała w mediach społecznościowych wydanie nowej płyty.

VERITAS pojawi się w sprzedaży 3 maja. Ci, którzy nie mogą doczekać się premiery, mogą posłuchać nowego kawałka I won’t bow down, który ukazał się 18 stycznia i znajdzie się na nowym albumie.

Grupa P.O.D. (skrót od ang. Payable on Death) powstała w 1992 roku w San Diego w USA. Założył ją perkusista Noah Bernardo i gitarzysta Marcos Curiel, a wkrótce dołączył do niej wokalista Sonny Sandoval i basista Gabe Portillo. Gabe odszedł jednak ze składu w 1993, a jego miejsce zajął Traa Daniels. W 2021 perkusista Noah Bernardo nie dokończył trasy koncertowej z zespołem, a w 2022 podano do wiadomości, że perkusistą koncertowym został Alex Lopez. Bernardo miał nie współpracować także przy tworzeniu Veritas.

Nie lubisz tłumów? Oto top niszowych festiwali z ciężkim brzemieniem  

Najlepsze polskie albumy 2023 roku - rock, metal i alternatywa