Ozzy Osbourne ponownie o swoich operacjach: Siedem w ciągu 5 lat. Co ze zdrowiem legendy?

i

Autor: Materiały prasowe Ozzy Osbourne opowiedział o swoich zabiegach

Ozzy Osbourne ponownie o swoich operacjach: "Siedem w ciągu 5 lat". Co ze zdrowiem legendy?

2024-01-10 10:36

Temat stanu zdrowia i samopoczucia Ozzy'ego Osbourne'a wciąż pozostaje niezwykle żywy w przestrzeni publicznej świata ciężkich brzmień. Muzyk nie ma zamiaru ukrywać przed fanami, jak wygląda jego sytuacja i dość często mówi o tym, jak się czuje. Teraz "Książę Ciemności" wrócił do tematu operacji, które przeszedł w ostatnich latach.

Problemy zdrowotne Ozzy'ego Osbourne'a nie są tajemnicą od dawna. Dokładnie dwadzieścia lat mija w tym roku od wypadku, jakiemu "Książę Ciemności" uległ na quadzie, a który mógł przypłacić życiem. Artysta doznał poważnego uszkodzenia pleców, a te wzmocnione zostały specjalnymi prętami, które jednak uległy przemieszczeniu, gdy kilka lat temu muzyk spadł ze schodów w swoim domu. Od tamtej pory Ozzy walczy o powrót do formy, o czym otwarcie mówi, a pomóc w tym miały mu odpowiednie zabiegi.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Ozzy Osbourne o operacjach

W najnowszym odcinku podcastu swojej rodziny Ozzy zdradził, ile dokładnie przyszło mu przejść zabiegów. Okazuje się, że w ciągu ostatnich pięciu lat, muzyk zmuszony był poddać się aż siedmiu zabiegom! Przyznaje on, że ze względu na swoją formę i wiek, najzwyczajniej w świecie więcej operacji przejść już nie może, gdyż rekonwalescencja po każdym z nich trwa bardzo, bardzo długo. Artysta przyznał, że obecnie największym jego wyzwaniem jest choroba Parkinsona, która powoduje, że nie jest mu łatwo funkcjonować na co dzień.

Osbourne daje jednak do zrozumienia, że nie ma zamiaru składać broni - artysta zapewnia, że bardzo chce zagrać w tym roku choć kilka koncertów.

Staram się, jak najbardziej mogę, z całych sił, by poczuć się na tyle dobrze, aby zagrać kilka koncertów.