Ozzy Osbourne ODWOŁUJE występ na Power Trip! Moje ciało nie jest na to gotowe

i

Autor: Materiały prasowe Ozzy Osbourne nie wystąpi na Power Trip

Ozzy Osbourne ma obawy, w związku z powrotem do telewizji: "Doprowadziło to nas na skraj szaleństwa"

2023-01-11 15:33

Na początku września 2022 roku okazało się, że rodzina Osbourne'ów ponownie pokaże swoje życie na ekranach telewizorów. Tym razem reality show, zatytułowane "Home to Roost" skupi się na przeprowadzce Ozzy'ego i Sharon do Wielkiej Brytanii po latach życia w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że Ozzy ma spore obawy, co do całego formatu.

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy dokładnie Home to Roost ma zadebiutować w telewizji, znane są za to inne szczegóły formatu. Powstaje on dla BBC One i iPlayer i udokumentuje powrót Ozzy'ego i Sharon do Wielkiej Brytanii, w czym wspierać ich będą dzieci, Kelly i Jack.  Fabuła serii ma skupić się na rodzinie Osbourne'ów, która świętować będzie ważne wydarzenia w swoim życiu - od 70. urodzin Sharon, po narodziny pierwszego dziecka Kelly, trasę koncertową Ozzy'ego. Muzyk jednak ma dość ostrożne podejście co do całego projektu. Ozzy nie ukrywa, że z jego zdrowiem nadal nie jest najlepiej, a on sam ma bardzo duże problemy z poruszaniem się. Muzyk ma duże obawy, w związku z nadchodzącym formatem.

Ozzy o obawach w związku z nowym reality show o jego rodzinie

W wywiadzie dla "The Mirror" Osbourne powrócił pamięcią do lat 2002-2005, kiedy to miała miejsce emisja kultowego już The Osbournes. Artysta powiedział, że zdaje sobie sprawę, że jego popularność w latach 2000. w dużej mierze związana była z reality show, zaznaczył jednak, że cały projekt wprowadził w życie jego rodziny ogromny chaos, jego dzieci pchnął w stronę używek, pokazał także publiczną walkę Sharon z rakiem i jego problemy z alkoholem. Choć "Książę ciemności" twierdzi, że nie żałuje decyzji o rozpoczęciu emisji The Osbournes, to mówi, że nie rozumie rodziny Kardashianów, która pokazuje swoje życie w programie przez tak wiele lat, gdyż jego rodzinę doprowadziło to na skraj szaleństwa. Muzyk ma obawy co do tego, jak emisja Home to Roost wpłynie na całą jego familię, która dopiero co powiększyła się o dziecko Kelly i Sida Wilsona ze Slipknota. 

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Nie wiem, jak Kardashianie robili to przez tak długi czas – pod koniec doprowadzało nas to do szaleństwa. Nie żałuję, że to zrobiliśmy, ale po trzech lub czterech latach powiedziałem: "Wiesz co, w końcu stracimy kogoś, ponieważ robi się to zbyt szalone - powiedział Ozzy w rozmowie.

Queen - jak dobrze znasz historię legendarnego zespołu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W ramach prac nad jakim albumem został nagrany najnowszy singiel grupy, "Face It Alone"?