Osbourne'owie wracają po 5 latach! Prawdziwa gratka dla fanów

i

Autor: Materiały prasowe Nowy projekt rodziny Osbourne'ów

Osbourne'owie wracają po 5 latach! Prawdziwa gratka dla fanów

2023-09-05 9:47

Osbourne'owie to z pewnością jedna z najbardziej barwnych rodzin w całej historii show biznesu. Fani popkultury kojarzą już nie tylko głowę familii, Ozzy'ego Osbourne'a, ale także jego żonę, Sharon i dwójkę dzieci - Kelly i Jacka. Teraz słynna rodzinka powraca w wielkim stylu z kontynuacją projektu sprzed lat!

Wszystko zaczęło się oczywiście od Ozzy'ego Osbourne'a. który osiągnął wielki sukces i zyskał ogromną popularność na całym świecie, początkowo jako wokalista zespołu Black Sabbath, a następnie artysta solowy, który niejako stał się uosobieniem heavy metalu. Początek lat 2000. stał się czasem, gdy w przestrzeni publicznej na dobre pojawiła się prawie cała rodzinka Osbourne'ów. W marcu 2002 roku swoją premierę miało reality show Rodzina Osbourne'ów, który emitowany był na antenie MTV. Występowali w nim Ozzy, jego żona Sharon oraz dwójka młodszych dzieci - Kelly i Jack (małżeństwo ma jeszcze córkę Aimee, która odmówiła udziału w programie i ostro krytykowała swoich rodziców za to, co Ci w nim wyprawiali). Prezentował on codzienne, domowe życie szalonej rodzinki, które jednak mocno odbiegało od typowego. Choć show emitowane było przez raptem trzy lata, to udało mu się zdobyć ogromną popularność i dziś cieszy się on niemal statusem kultowego.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Wielki powrót rodziny Osbourne'ów w kultowym projekcie

Słynna familia powróciła w 2018 roku w ramach wspólnego podcastu "The Osbourne Podcast", który stał się niejako substytutem zakończonego trzynaście lat wcześniej programu telewizyjnego. Choć projekt cieszył się sporą popularnością, to jego emisja zakończyła się po raptem trzech miesiącach - teraz powraca!

Już 12 września, po ponad pięciu latach, wyemitowany zostanie najnowszy epizod podcastu "The Osbourne Family". Wiadomo już, że na sezon złoży się 20 odcinków i będzie on dostępny zarówno w formacie audio, jak i wideo. Całość nagrywana jest w domu Ozzy'ego i Sharon, rozmowy rodziny dotykać będą przeróżnych tematów, nie zabraknie także solowych rozmów "Księcia Ciemności" i jego gościa, Billy'ego Morrisona. Rodzina podzieliła się już ze światem zwiastunem dwóch pierwszych odcinków - sprawdź je poniżej!