Nowy singiel i teledysk SMASH INTO PIECES! Nowa płyta już 27 sierpnia

i

Autor: Materiały prasowe

Nowy singiel i teledysk SMASH INTO PIECES! Nowa płyta już 27 sierpnia

2021-07-30 14:40

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 375 mln odtworzeń.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album “Arcadia”, który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat, świat Arkadii. Teraz historia ta trwa dalej, zespół ujawnił kolejny singiel i teledysk, nastrojową i pełną mocy balladę “Cut You Off”, który zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów. Album “A New Horizon” ukaże się już 27 sierpnia.

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

„…Bitwa może się skończyła, ale wojna dopiero się zaczęła. Ludzie przebudzili się i coraz więcej osób zaczyna dostrzegać, jak Ghostis dąży do całkowitej kontroli nad Arkadią. Apoc i jego Smashheads na przekór wszystkiemu, stoją teraz w obliczu wielkiej walki.”

Zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour”, gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu