Nowy preorder winylowy od SP Records! Tym razem do sprzedaży trafi album Strachy Na Lachy

i

Autor: Matriały prasowe

Nowy preorder winylowy od SP Records! Tym razem do sprzedaży trafi album Strachy Na Lachy

2022-01-31 13:52

'!TO!', album zespołu Strachy na Lachy, doczeka się wznowienia! W 9 lat po ukazaniu się tej płyty SP Records zapowiada start przedsprzedaży nowego winylowego wydania. Sprzedaż rusza już 31 stycznia (poniedziałek) w sklepie internetowym wytwórni.

Będzie to wydanie jednopłytowe (1x180 gram), w dwóch wersjach kolorystycznych - zielonej (transparentnej) i niebieskiej (transparentnej). Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący - płyta będzie dostępna w sprzedaży w ograniczonym czasie! "! TO !" można zakupić wyłącznie do 10 lutego do godziny 11:59! Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Ten model sprzedaży, od ponad roku praktykowany przez wytwórnię SP Records, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Dla miłośników analogowego brzmienia pojawią się także kasety magnetofonowe, również dostępne w przedsprzedaży. Nośnik ten w ostatnich latach niezwykle zyskuje na popularności, nie tylko wśród kolekcjonerów.

Preorder rusza 31 stycznia, czyli poniedziałek, w samo południe na stronie sklepu SP Records - www.sprecords.pl. Bądźcie czujni!

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć