Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mEkXyEIu3OU

Nowa płyta Megadeth. Kiedy premiera albumu?

2021-11-23 10:48

Fani czekają na nową płytę Megadeth i wygląda na to, że wszystko jest na bardzo dobrej drodze. Dave Mustaine ma kilka informacji na temat nowego krążka macierzystej formacji. Kiedy album trafi do sprzedaży?

Dave Mustaine i zespół Megadeth nie muszą już nikomu nic udowadniać i jak często podkreślają fani, grupa już 'swoje zrobiła'. Mimo tego, Dave Mustaine cały czas pracuje nad nowościami i już niedługo usłyszymy nowy album zespołu. Kiedy to się stanie? To trochę zdradził Dave Mustaine.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Nowa płyta Megadeth. Kiedy premiera albumu? Dave Mustaine ujawnia

W wywiadzie dla 'American Songwriter', Dave Mustaine ujawnił, że nowa płyta Megadeth ukaże się na wiosnę 2022 i znajdziemy na niej numer o dżumie:

Piosenka ta jest historyczną podróżą do czasów, kiedy zrodziła się ta plaga, kiedy szczury będące nosicielami choroby dotarły do wybrzeży Sycylii.

Jak podkreśla lider thrashowej legendy, tematyka plag i różnych chorób będzie się przewijać przez album cały czas. Co ciekawe, mogą się tam pojawić różne pomysły:

Nowa piosenka może zrodzić się z czegoś, co napisałem w wieku 15 albo 55 lat. Jeśli riff jest dobry, zachowam go - twierdzi Dave Mustaine. Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu