Nocny Kochanek interpretuje Sabatona! Krótki Lont to zapowiedź koncertu obu zespołów!

i

Autor: AKPA/Grzegorz Ksel/REPORTER Nowy numer Nocnego Kochanka!

Nocny Kochanek interpretuje Sabatona! Sprawdź teledysk do numeru "Krótki Lont"!

2022-09-06 8:52

Nocny Kochanek przygotowuje się do wydania najnowszego albumu “O Jeden Most Za Daleko”, ale ma też za sobą koncert w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie zagrał przed legendarną grupą Sabaton! To właśnie z tej okazji powstał okolicznościowy numer “Krótki Lont”, czyli polska interpretacja utworu “Gott Mit Uns” szwedzkiej formacji. W sieci jest już dostępny klip do kawałka!

Nocny Kochanek nie zwalnia tempa! Zespół jest w trakcie letniej części trasy koncertowej i przygotowuje się do wydania piątego już albumu studyjnego. Krążek zatytułowany został O Jeden Most Za Daleko i będzie miał swoją premierę dokładnie 23 września. Na płytę złoży się w sumie dziesięć piosenek, w tym wydane już single Cudzesy, Wampir i tytułowy, które będzie można usłyszeć na żywo na trasie “O Jeden Koncert Za Daleko”, która rozpocznie się 8 października występem w Zabrzu. Grupa rozpoczęła jednak sezon koncertowy nieco wcześniej, a to za sprawą występu w Krakowie, gdzie, wraz z formacją Avatar, rozgrzewała publiczność przed koncertem zespołu Sabaton. To właśnie z tej okazji powstał wyjątkowy, okolicznościowy numer.

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Nocny Kochanek interpretuje Sabatona!

Krótki Lont to powstała właśnie z okazji koncertu interpretacja utworu Gott Mit Uns szwedzkiej formacji. Numer powstał tylko z okazji występu i na próżno szukać go na trackliście albumu O Jeden Most Za Daleko. Niecały miesiąc po premierze numeru, do sieci trafił specjalny klip, będący zapisem z koncertu w Krakowie - sprawdź go poniżej!