Nita Strauss wyszła za mąż! Goście bawili się do klasyków Led Zeppelin i Metalliki

i

Autor: Sean Cohen/Polaris/East News Gitarzystka Alice'a Coopera wzięła ślub!

ze świata rocka

Nita Strauss wyszła za mąż! Goście bawili się do klasyków Led Zeppelin i Metalliki

2024-05-06 10:16

W lipcu ubiegłego roku Nita Strauss - gitarzystka, znana chociażby ze współpracy z Alice Cooperem - świętowała nie tylko premierę solowej płyty, ale też zaręczyny z wieloletnim partnerem. Para postanowiła pójść za ciosem i niecały rok póżniej wzięła ślub! Nita zaprosiła na zabawę po ceremonii gwiazdy rocka i metalu!

Nita Strauss to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych gitarzystek. Rozgłos zyskała, gdy dołączyła do koncertowego zespołu Alice'a Coopera. Choć w 2022 roku Nita opuściła skład, by wesprzeć na trasie gwiazdę pop Demi Lovato, to dość szybko wróciła do "korzeni" i wciąż występuje z Cooperem, brała także udział w nagraniach jego najnowszego albumu - Road z sierpnia 2023 roku.

Nita działa także w ramach kariery solowej. Na początku lipca ubiegłego roku gitarzystka wydała nowy autorski krążek, The Call of the Void, na którym gościnnie udzielili się m.in. David Draiman, Alissa White-Gluz, Marty Friedman, Alice Cooper czy Lzzy Hale. Na oficjalnej premierze krążka, Strauss spotkała ogromna niespodzianka - jej wieloletni partner, perkusista i menedżer Josh Villalt, oświadczył się i oczywiście został przyjęty. Para właśnie wzięła ślub!

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Nita Strauss wzięła ślub!

Ceremonia miała miejsce w sobotę 4 maja w hotelu The Hollywood Roosevelt w Los Angeles w Kalifornii. Na miejscu obecne było grono gości, wśród których znalazły się również gwiazdy: Cooper, Draiman z partnerką, basista Disturbed, John Moyer z żoną czy Lovato z narzeczonym.

W sieci znaleźć można nagrania z imprezy, właśnie z wokalistą Disturbed w roli głównej. Muzyk w pewnym momencie wszedł na scenę i zaśpiewał dla młodej pary dwa klasyki - Enter Sandman Metalliki i Whole Lotta Love Led Zeppelin, do którego Nita, jak wiemy, ma ogromny sentyment. Zobacz zdjęcia młodej pary i nagrania śpiewającego Davida poniżej!

Oto TOP10 najważniejszych utworów Alice'a Coopera: