Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości – drugi singiel z płyty 'MĘSKIE GRANIE 2021'

i

Autor: Materiały prasowe

Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości – drugi singiel z płyty 'MĘSKIE GRANIE 2021'

2021-11-24 13:59

Na 3 grudnia 2021 roku zapowiedziana jest premiera albumu „Męskie Granie 2021”. Dzisiaj premiera drugiego singla z tego wydawnictwa, nowej aranżacji utworu Pidżamy Porno – „Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości”.

Wszyscy czekaliśmy na Męskie Granie w normalnej, popandemicznej odsłonie. Wreszcie udało się spotkać z publicznością, na kultowej trasie koncertowej sponsorowanej przez Żywca od 2010 r. Znów był ogień, magia i muzyczna ekstaza! trasy Orkiestrę Męskiego Grania 2021 tym razem poprowadzili Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino, którzy zaczarowali publiczność hymnem - skomponowanym przez Bartosza Dziedzica i Aleksandra Krzyżanowskiego - „I Ciebie też, bardzo”

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości – drugi singiel z płyty 'MĘSKIE GRANIE 2021'

Koncerty Orkiestry i wielu zaproszonych na trasę artystów odbyły się w czterech miastach – Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Żywcu. Na scenie można było zobaczyć starych znajomych Męskiego Grania, m.in. Darię Zawiałow, Organka, Brodkę, Dawida Podsiadłę, Krzysztofa Zalewskiego, Natalię Przybysz, Króla czy Artura Rojka, a także tych, którzy właśnie zapisali się w historii Męskiego Grania świetnymi występami, jak Ralph Kaminski, WaluśKraksaKryzys, Kaśka Sochacka, Muchy, Baasch czy Kwiat Jabłoni.

Na płycie Męskie Granie 2021 znów czeka Was mnóstwo genialnej muzyki, wzruszeń, nieoczywistych spotkań. Kolejny raz Męskie Granie udowodniło, że rodzima scena pełna jest brylantów, a publiczność mamy najlepszą na świecie! 

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu