Niepublikowany dotąd utwór Motörhead ujrzał światło dzienne! Jak brzmi Bullet in Your Brain?

i

Autor: Splash/Hasan & Partners/Valio/EAST NEWS Wyjątkowa kompozycja od Motörhead!

Niepublikowany dotąd utwór Motörhead ujrzał światło dzienne! Jak brzmi "Bullet in Your Brain"?

2022-12-01 12:36

Ogromna gratka dla fanów grupy Motörhead! W środę 30 listopada, bez wcześniejszych zapowiedzi, światło dzienne ujrzał NIEPUBLIKOWANY dotąd utwór zespołu! Numer "Bullet in Your Brian" zapowiada edycję specjalną albumu "Black Magic", ostatniego wydawnictwa w dyskografii formacji. Jak brzmi ten numer?

Zespół Motörhead został założony w Londynie w 1975 roku przez Lemmy'ego Kilmistera, Larry'ego Wallisa Lucasa Foxa. Pierwszy album formacji, zatytułowany po prostu eponimem, ukazał się dwa lata później. Grupa uważana jest za prekursora nowej fali brytyjskiego heavy metalu, była obecna na światowym rynku muzycznym przez czterdzieści lat, wydając dwadzieścia trzy albumy studyjne. Jej stałym członkiem i głównym autorem tekstów był Lemmy. Grupa zakończyła działalność w 2015 roku, tuż po śmierci lidera i zalożyciela.

Ostatni album studyjny Motörhead doczeka się wznowienia!

28 sierpnia 2015 roku, a więc dokładnie na cztery miesiące przed śmiercią Lemmy'ego, na rynku ukazał się album Bad Magic, który okazał się być ostatnim w dyskografii grupy. Płyta otrzymała bardzo pozytywne opinie krytyków i jest uwielbiana przez fanów formacji - mamy dla nich bardzo dobre wieści! Już 24 lutego 2023 roku ukaże się wydanie specjalne wydawnictwa! Kolekcja została zatytułowana Bad Magic: Seriously Bad Magic i znajdą się na niej dwa niepublikowane nigdy wcześniej utwory, które powstały podczas sesji nagraniowych albumu. Na trackliście znalazł się także wywiad z Lemmy, War, Love, Death And Injustice.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Niepublikowany dotąd utwór Motörhead ujrzał światło dzienne! Jak brzmi "Bullet in Your Brain"?

Projekt zapowiada jeden z dwóch nieznanych wcześniej kawałków. Numer Bullet in Your Brain jest już dostępny do odsłuchu, opatrzono go także teledyskiem, który zawiera materiały wizualne, przedstawiające zespół w studiu podczas prac nad Bad Magic. Zobacz wideo poniżej!

Iron Maiden - co wiesz o legendzie heavy metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto był pierwszym wokalistą Iron Maiden?