Nie żyje były muzyk zespołu Czerwone Gitary. Arkadiusz Wiśniewski miał 48 lat

i

Autor: Screen z Facebooka - Czerwone Gitary Nie żyje Arkadiusz Wisniewski z grupy Czerwone Gitary

Nie żyje były muzyk zespołu Czerwone Gitary. Arkadiusz Malinowski miał 48 lat

2024-01-03 15:09

Zespół Czerwone Gitary udostępnił w swoich social mediach post, w którym przekazał niezwykle przykrą wiadomość. W wieku zaledwie 48 lat zmarł Arkadiusz Malinowski - basista, wokalista i muzyk sesyjny. Współpracował ze słynną formacją w latach 1999-2003.

We wtorek 2 stycznia w social mediach legendarnego zespołu Czerwone Gitary pojawił się post, niosący niezwykle przykre wieści. Grupa zamieściła czarno-białe zdjęcie swojego byłego członka, Arkadiusza Malinowskiego, informując równocześnie o jego śmierci. Artysta odszedł w wieku zaledwie 48 lat, przyczyna śmierci uznanego basisty, i muzyka sesyjnego nie została podana do informacji publicznej.

Najlepsze polskie albumy 2023 roku - rock, metal i alternatywa

Tuż po naszym noworocznym koncercie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Były muzyk zespołu Czerwone Gitary - Arek Malinowski nie żyje. Miał 48 lat. Wirtuoz gry na gitarze basowej, wokalista, kompozytor. Zawsze pogodny, zawsze uśmiechnięty, zawsze koleżeński. Grał w Czerwonych Gitarach od 1999 do 2003r. Jedna z jego piosenek została nagrana przez Zespół na CD "Czerwone Gitary O.K.".

Arku - żegnamy Cię z głębokim żalem - koledzy z Czerwonych Gitar - napisał zespół.