Mystic Festival 2022 - fotorelacja z wydarzenia. Tak było w Stoczni Gdańskiej 2-4.06.2022

2022-06-07 11:34

Mystic Festival to 5 scen, na których zagrało łącznie ponad 70 zespołów. Koncerty odbyły się w Stoczni Gdańskiej 2, 3 i 4 czerwca 2022. Niesamowite widowisko zagwarantowali m.in. Judas Priest, Opeth i Mastodon. Sprawdźcie fotorelację z tego wydarzenia!

Mystic Festival 2022 to było święto metalu! Na rozlokowanych pięciu scenach w industrialnej scenerii Stoczni Gdańskiej pojawiły się legendarne kapele. Wystąpili m.in. Mastodon, Saxon, Vader, Opeth, Kverelatak i nieśmiertelny Judas Priest. Ta ostatnia kapela pokazała, że mimo wielu lat w branży ciągle można zaskakiwać. Wszyscy zebrani mogli posłuchać na żywo "Breaking the Law", "Living After Midnight", "Hell Bent for Leather", "Turbo Lover", czy "Freewheel Burning". Headlinerzy byli w formie i pokazali prawdziwy gitarowy pazur. Bez wątpienia to był jeden z najlepszych występów tego dnia!

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger

Mystic Festival 2022 - jakie zespoły zagrały w Stoczni Gdańskiej?

Na scenie Mystic Festival pojawiło się łącznie aż 70 zespołów! Poza Judasami i ich "50th anniversary show" mogliśmy usłyszeć Opeth i Mercyful Fate. Pojawilli się również tacy artyści jak m.in. Mastodon, Saxon, Katatonia, Mgła, Vader, Stubs, Leprous, The Materia, Tester gier, Taraban, Neon Haze i Dopelord. Jak zespoły prezentowały się na scenie? W naszej galerii znajdziecie fotorelację z tego wydarzenia!

Sonda
Jak często jeździsz na festiwale?