Guns N' Roses

i

Autor: mat. prasowe

Gadżety

Muzycy Guns N' Roses jako szkielety. Nowe figurki Funko Pop trafią wkrótce do sprzedaży

Kolekcjonerzy gadżetów związanych z zespołem Guns N' Roses mogą zacierać ręce. Wkrótce do sprzedaży trafią nowe figurki z serii Funko Pop przedstawiające Axla Rose'a, Slasha oraz Duffa McKagana. Pojawi się m.in. szkieletowa seria.

Muzycy Guns N' Roses jako szkielety. Chodzi o nowe figurki!

Figurki Funko Pop od lat cieszą się ogromną popularnością. Również w naszym kraju. Charakteryzują się one swoim wyglądem. Chodzi o nieproporcjonalnie duże głowy w stosunku do reszty "ciała". Wspomniane figurki przedstawiani są najsławniejsi bohaterzy popkultury: postacie z filmów, piłkarze czy muzycy. 

Dziś figurki Funko zbierane są przez kolekcjonerów na całym świecie. Nic dziwnego. Nabierają one bowiem wartości po latach. Fani zespołu Guns N' Roses mogą obecnie zacierać ręce, bo do sprzedaży niebawem trafią nowe dedykowane figurki. 

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Chodzi m.in. o szkieletowe wersje muzyków zespołu: wokalisty Axla Rose'a, gitarzysty Slasha i basisty Duffa McKagana. W oficjalnym sklepie jedna sztuka będzie kosztowała 15 dolarów (ok. 60 zł). To jednak nie wszystko. Dostępne będą także nowe "zwykłe" figurki przedstawiające członków G'n'R (Axl Rose z charakterystyczną bandaną, Slash bez koszulki, Duff w spodniach z dziurami). One kosztować będą ciut taniej, bo 12 dolarów (niecałe 50 zł). 

Slash wydał nowy album. A kiedy zrobią to Gunsi?

Slash w tym roku wydał kolejny solowy krążek. Tym razem jednak bez pomocy Mylesa Kennedy'ego i muzyków The Conspirators. Album, zatytułowany "Orgy of the Damned", pojawił się na półkach sklepowych 17 maja (ukazał się nakładem Gibson Records). Otrzymaliśmy wydawnictwo pełne bluesowych standardów, a na płycie nie zabrakło rockowych gwiazd, m.in. Briana Johnsona, Iggy'ego Popa czy Billy'ego Gibbonsa. Na naszej stronie pojawiła się zresztą recenzja "Orgy of the Damned"

Fani jednak najbardziej czekają na długo oczekiwany album od Guns N' Roses. Temat ten poruszył najpierw Slash, a później swoje trzy grosze dodał do tego Duff McKagan. – Rok 2025 będzie poświęcony w całości na Guns N' Roses. Próbujemy coś z tym zrobić – powiedział tajemniczo gitarzysta w rozmowie z "Loudwire Nights". Pozostaje więc tylko czekać na więcej szczegółów! 

Guns N’ Roses - 5 ciekawostek o "Use Your Illusion I & II":