Mötley Crüe powraca.

i

Autor: Facebook/Mötley Crüe

Wiadomości

Mötley Crüe powraca. Zespół zapowiedział pierwszy singiel po rozstaniu z Mickiem Marsem

Dobre informacje dla wszystkich fanów grupy Mötley Crüe. Muzycy zapowiedzieli właśnie premierę nowego singla. Utwór "Dogs of War" ujrzy światło dzienne 26 kwietnia.

Mötley Crüe powraca z premierową muzyką

Zespół Mötley Crüe zapowiedział właśnie premierową muzykę. 26 kwietnia oficjalnie opublikowany zostanie singel "Dogs Of War". Będzie to pierwszy utwór grupy od czasu odejścia gitarzysty Micka Marsa (jego miejsce zajął John 5). 

Post promocyjny singla, który został udostępniony w mediach społecznościowych, przedstawia muzyków Mötley Crüe, którzy wyglądają jak zombie. Stoją oni na długim, prostym odcinku drogi, a w oddali kłębi się dym.

Mellina - Lady Pank czy Oddział zamknięty, kto był bardziej "sex, drugs and rock'n'roll"?

Co ciekawe, nie będzie to pierwszy utwór formacji, w którym palce maczał John 5. Przypomnijmy, że jest on współautorem trzech piosenek znajdujących się na ścieżce dźwiękowej do filmu "The Dirt" z 2019 roku. Chodzi o utwór tytułowy, "Ride With the Devil", a także "Crash and Burn".

Grupa podpisała ponadto kontrakt z Big Machine Records. 

Świetnie do siebie pasujemy. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi ze Scottem Borchettą [założycielem/dyrektorem generalnym - przyp. red.], który w 2014 roku wydał album "Nashville Outlaws" – powiedział, w rozmowie z "Classic Rock", wokalista Vince Neil. 

Mötley Crüe w Big Machine! Dorastając w południowej Kalifornii, byłem w Hollywood, kiedy pojawili się nowi szeryfowie i przejęli to miasto. To było głośne, potężne i zmieniało zasady gry – dodał natomiast Borchetta. 

Wygląda na to, że utwór "Dogs of War" jest zapowiedzią nowego studyjnego albumu. W połowie ubiegłego roku muzycy zdradzili, że weszli do studia nagraniowego. Nikki Sixx, w serwisie X, potwierdził, że w 2024 doczekamy się premierowego krążka od Mötley Crüe. 

Na ten moment dyskografię formacji Mötley Crüe zamyka album "Saints of Los Angeles", który ukazał się na rynku w 2008 roku.

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: