Monster Magnet

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty w Polsce

Monster Magnet na jedynym koncercie w Polsce! Muzycy będą świętować 35-lecie istnienia

Formacja Monster Magnet wyruszy w tym roku w trasę koncertową z okazji 35-lecia istnienia. Co istotne, nie ominie ona naszego kraju. Zespół zagra jesienią w Warszawie.

Zespół Monster Magnet przyjedzie do Polski

Zespół Monster Magnet w tym roku powróci do naszego kraju. Amerykańska grupa stoner rockowa będzie świętowała 35-lecie swojego istnienia. Z tej okazji muzycy odwiedzą także Polskę. Dave Wyndorf i spółka wystąpią 22 października 2024 roku w warszawskim klubie Progresja.

Wspomina pierwsze koncerty w Metallice. "Kręciło mi się w głowie od presji"

Cholera! 35 lat i nadal czuję się świetnie! Oczywiście tej rocznicy nie spędzimy w domach nad ciastem ze zbyt dużą ilością świeczek. Kolejny raz ruszymy w trasę i zaserwujemy Wam rockowy hałas w Waszym mieście! Tak świętuje się europejską trasę z okazji 35. rocznicy The Monster Magnet! Bracia i siostry, nie wahajcie się być częścią tego hałasu! Nie możemy się doczekać, żeby się z Wami zobaczyć! – mówi Wyndorf, wokalista i gitarzysta zespołu. 

Bilety na warszawski koncert Monster Magnet trafią do sprzedaży 10 maja, o godz. 10. Wejściówki w przedsprzedaży będą kosztować 160 zł, natomiast w dniu koncertu – 180 zł. 

Formacja Monster Magnet powstała w 1989 roku w Red Bank w stanie New Jersey. Dwa lata później na rynku ukazał się debiutancki album zespołu zatytułowany "Spine of God". Łącznie MM ma na swoim koncie dziesięć studyjnych krążków. Dyskografię amerykańskiej grupy zamyka "A Better Dystopia" z 2021 roku. 

Oto najciekawsze rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce: