Mike Shinoda wyda nową muzykę? Tajemnicze zapowiedzi artysty

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Mike Shinoda szykuje muzyczne nowości?

Mike Shinoda wyda nową muzykę? Tajemnicze zapowiedzi artysty

2023-09-05 10:54

Mike Shinoda oczywiście najbardziej kojarzyć się będzie fanom muzyki z zespołem Linkin Park, ale artysta kilka lat temu rozpoczął także karierę solową! Od premiery jego ostatniego autorskiego projektu mijają właśnie 3 lata i wszystko wskazuje na to, że muzyk już przygotowuje się do wydania czegoś nowego!

Mike Shinoda dał się oczywiście poznać jako współzałożyciel zespołu Linkin Park, jednak warto pamiętać także o jego projektach pobocznych. W 2004 roku Mike powołał do życia grupę hiphopową Fort Minor, a w 2018 roku rozpoczął karierę solową. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzał jego pierwszy autorski album, zatytułowany Post Traumatic. Na krążek trafiło łącznie osiemnaście utworów, które opowiadały o jego emocjach po śmierci Chestera Benningtona. Dwa lata później Mike wydał swój monumentalny projekt Dropped Frames, Vol. 1, 2 i 3. Od tamtej pory mijają właśnie trzy lata i wygląda na to, że zbliża się coś nowego!

Linkin Park - 5 ciekawostek o albumie “Meteora” | Jak dziś rockuje?

Mike Shinoda szykuje się do wydania muzycznych nowości?

W czwartek 31 sierpnia muzyk opublikował w swoich social mediach krótkie nagranie, przedstawiające jego samego, golącego sobie głowę, opatrzone krótkim i jakże wymownym "Soon". Już dwa dni później pojawiła się kolejna wrzutka, tym razem zdjęcie, przedstawiające tył głowy Mike'a, z wyciętymi paskami, podpisane jeszcze bardziej otwarcie "New Era". Już jakiś czas temu w wywiadach Shinoda dawał do zrozumienia, że pracuje nad kolejnym solowym materiałem. Pozostaje nam czekać z niecierpliwością na szczegóły, a najlepiej na nowe dźwięki!