Mike Shinoda wyda nową muzykę? Tajemnicze zapowiedzi artysty

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Mike Shinoda szykuje muzyczne nowości?

Mike Shinoda powraca z nową muzyką! Posłuchaj kawałka "Already Over"!

2023-10-06 8:58

Mike Shinoda oczywiście najbardziej kojarzyć się będzie fanom muzyki z zespołem Linkin Park, ale artysta kilka lat temu rozpoczął także karierę solową! Od premiery jego ostatniego autorskiego projektu mijają właśnie 3 lata i jedno jest pewne - to najlepszy czas na powrót, i to w jakim stylu! Singiel "Already Over" już jest!

Mike Shinoda dał się oczywiście poznać jako współzałożyciel zespołu Linkin Park, jednak warto pamiętać także o jego projektach pobocznych. W 2004 roku Mike powołał do życia grupę hiphopową Fort Minor, a w 2018 roku rozpoczął karierę solową. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzał jego pierwszy autorski album, zatytułowany Post Traumatic. Na krążek trafiło łącznie osiemnaście utworów, które opowiadały o jego emocjach po śmierci Chestera Benningtona. Dwa lata później Mike wydał swój monumentalny projekt Dropped Frames, Vol. 1, 2 i 3. Od tamtej pory mijają właśnie trzy lata - czas więc na coś nowego!

Linkin Park - 5 ciekawostek o albumie “Meteora” | Jak dziś rockuje?

Mike Shinoda prezentuje nowy singiel!

W czwartek 31 sierpnia muzyk opublikował w swoich social mediach krótkie nagranie, przedstawiające jego samego, golącego sobie głowę, opatrzone krótkim i jakże wymownym "Soon". Już dwa dni później pojawiła się kolejna wrzutka, tym razem zdjęcie, przedstawiające tył głowy Mike'a, z wyciętymi paskami, podpisane jeszcze bardziej otwarcie "New Era". W kolejnych tygodniach pojawiał się kolejne zapowiedzi, aż w końcu 25 września Mike oficjalnie zapowiedział premierę nowego singla! Kawałek został zatytułowany Already Over i został wydany w piątek 6 października. Posłuchaj go poniżej!