Mick Jagger wyskoczył do baru, a jego zdjęcie podbiło sieć!

i

Autor: screen: https://twitter.com/MickJagger/status/1443554633906020359/photo/1

Mick Jagger wyskoczył do baru, a jego zdjęcie podbiło sieć!

2021-10-05 12:45

Mick Jagger zmaga się z tym samym problemem co wiele gwiazd jego formatu. Trudno jest wyjść na miasto, nie zostając zauważonym i zaczepionym przez fanów. Niedawno lider The Rolling Stones wybrał się do baru, a jego zdjęcie podbiło sieć. Co się takiego wydarzyło?

Mick Jagger zmaga się z tym, z czym większość znanych osób, chodzi oczywiście o brak prywatności. Niedawno lider The Rolling Stones, postanowił skorzystać z małej przerwy w trasie po USA i wyskoczyć do baru. Okazało się, że był to wypad inny niż wszystkie. Dlaczego zdjęcie stało się takim hitem?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Mick Jagger wyskoczył do baru, a jego zdjęcie podbiło sieć! O co chodzi?

Zdjęcie Jaggera w barze w Charlotte, wywołało sporo emocji,a to z racji tego, że nikt nie rozpoznał lidera The Rolling Stones! Tego typu sytuacja zdarza się niezwykle rzadko, stąd takie zaskoczenie. Zobaczcie zdjęcie, które wywołało tyle emocji:

Co ciekawe, jak przekazał właściciel baru, osoby widoczne na zdjęciu, miały kupione bilety na koncert The Rolling Stones i nie rozpoznały Jaggera. Jak widać, można być incognito, nawet będąc Mickiem Jaggerem.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]