Mgr Marzena Świrska-Wnerwińska zaprasza do (Nie)pokoju nauczycielskiego. Szczegóły wyjątkowego spektaklu

i

Autor: Matriały prasowe

Mgr Marzena Świrska-Wnerwińska zaprasza do (Nie)pokoju nauczycielskiego. Szczegóły wyjątkowego spektaklu

2022-02-17 14:22

Mgr Marzena Świrska-Wnerwińska to wdowa, dyrektorka integracyjno-sportowo-wyczynowej Szkoły Podstawowej nr 5324 na Targówku, nauczycielka WF-u, bohaterka „Niepokoju nauczycielskiego”, specjalistka od wychowania dzieci i miłośniczka musicali, która potrafi rozbawić każdego, nawet najbardziej przygnębionego gościa Klubu Tragediowego w Teatrze Rampa. Mgr Marzenka (w tej roli Agnieszka Makowska) zaprasza na kolejne lekcje 18, 19 i 20 lutego.

„W czasach kryzysu edukacji szkoła potrzebuje liderek takich jak pani Marzena” – pisało jury konkursu gazety „Los Nauczycielski” na Belfra Roku. Dzięki słynnym lekcjom w sieci, edukacyjnym piosenkom, które mają milionowe odsłony oraz krytyce ministra edukacji Marzena Świrska-Wnerwińska stała się nie tylko gwiazdą tabloidów. Jako dyrektorka integracyjno-sportowo-wyczynowej szkoły podstawowej nr 5324 na Targówku toczy boje z problemami nastolatków, wizytującym szkołę dilerem, kuratorem i innymi demonami, które dręczą polską szkołę.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

W wolnych chwilach pani Marzena pisze autobiografię pt. „Niepokój nauczycielski” i wpada do ulubionego Teatru Rampa, gdzie w Klubie Tragediowym pracuje nad stand-up musicalem. 

W opartym na faktach show mgr Marzena szczerze opowiada o drodze młodej wuefistki, która wspięła się na sam szczyt - została dyrektorką szkoły i gwiazdą „Losu nauczycielskiego”. Czy Marzena Świrska-Wnerwińska poradzi sobie jako dyrektorka i ogarnie setki rozwydrzonych dzieci, a przede wszystkim – ich rodziców? Przekonaj się sam i przyjdź na szkolne zebranie. 

Bilety na „Niepokój nauczycielski” są dostępne na stronie bilety.teatr-rampa.pl.